Dizaino ir meno įvykis „Lokacija“ sostinės širdyje alsuos kūrybiškumu

 

Liepos 13-ąją Vilniaus Rotušės aikštė prisipildys meniško šurmulio ir kūrybiškų idėjų – čia jau antrus metus miesto gyventojus ir svečius sukvies meno ir dizaino įvykis „LOKACIJA“. Renginys žada pažerti smagių staigmenų ir teigiamos energijos – organizatoriai išskiria gyvus pasirodymus, kūrybines dirbtuves, vaikams skirtą žaidimų erdvę. Gausus dalyvių būrys padės sukurti išskirtinę atmosferą ir išlaisvinti kūrybiškumą.

Koncertų erdvėje – gyvi pasirodymai

Šių metų „LOKACIJA“ ypatinga dėl išskirtinių ir kūrybiškų dalyvių. Gerą nuotaiką ir linksmą toną renginio metu palaikysianti EYE’stė la’SEE’tė žada prakalbinti elektroniką ir poeziją, apjungti ramias melodijas ir chaotišką triukšmą, keliais sakiniais papasakoti ištisas istorijas. Čia Gleb Divov pristatys dibtinio intelekto ir muzikos kūrybos sintezę – pirmąjį pasaulyje muzikos rinkinį, atliekamą gyvai, miksuojant dirbtinio intelekto sudėliotą garso ir vaizdo medžiagą, ją derinant su muzika ir tokiu būdu išgaunant unikalias melodijas. Taip pat unikalius savo kūrinius svečiams ir dalyviams dovanos Justin 3 bei prie „LOKACIJA“ prisijungę Pre-„Ars SummerFest“ – laukia Lietuvos kariuomenės orkestro pasirodymas „Cello on the Square“ Rotušės aikštėje, koncertas Savičiaus g. ir Ramintojos bažnyčioje.

Kūrybinių dirbtuvių įvairovė

„LOKACIJA“ kūrybinėse dirbtuvėse liepos 13–ąją laukia įdomūs užsiėmimai. Dizaineris Žilvinas Stankevičius siūlys pasigaminti popierinį, ekologinėmis idėjomis paremtą kaleidoskopą, dizainerė Reda Paula kvies gaminti tvarius aksesuarus. Įsikūrusi grožio laboratorija, kvies pasidaryti įmantrią šukuoseną, „Pretty Ugly“ makiažo taške – profesionalų ir kūrybišką makiažą, išgirsti įdomių bei naudingų patarimų. Čia tatuiruočių meistras Gee Equilibrium vienai dienai įkurs tatuiruočių studiją, kurioje galma stebėti tatuiravimo procesą gyvai. David (Salo Scuadra) kvies kartu kurti kolektyvinį meno kūrynį „Tapybos jungtys“, o tapytojos Valerija Adre ir Kotryna Majauskaitė vienai dienai savo studijas įkurdins aikštėje, tad bus galima patyti, kaip gi iš tiesų gimsta meno kūriniai. „Denim Diaries“ kvies iš naujo susipažinti su džinsu jį ardant ir kuriant iš atraižų, o kiti dalyviai – pasigaminti praktiškus daiktus, kurie pravers – kasdien.

„LOKACIJA“ – renginys ir mažiems, ir dideliems

Vilniaus Rotušės aikštėje antrą kartą vyksiantis renginys laukia įvairaus amžiaus svečių. Štai vaikų erdvėje lauks išskirtinė, unikali pramoga – „Mackis Kids“ vaikų žaidimų auobusas. Žaidimų autobuse įkurta žaidimų aikštelė ir pramogos džiugins mažuosius svečius. „Happimess“ labdaros inciatyva kvies šeimas į diksusiją apie atsakingą vartojimą bei dalinimosi svarbą, kartu su vaikais kurs iš audinių atraižų ir kvies prisijungti prie labdaros iniciatyvos į renginį atnešant paaukoti vaikų išaugtų ar nebenaudojamų daiktų. Naminius gyvūnus iš apačios nemokamai įamžins „Underlook“ – tokios savo mylimo gyvūno nuotraukos tikrai dar nematėte! Renginio metu svečiai galės mėgautis skaniuoju maisto vagonėlių maistu. Bei, tuo pačiu, paremti kūrėjus bei meninkus ir įsigyti originalių rankinių, juvelyrikos, keramikos dirbinių, drabužių bei susipažinti su šių kūrinų gamybos procesu, priartėti prie meno ir pajusti modernaus dizaino alsavimą pačioje miesto širdyje.

Renginys nemokamas.