Kviečiame dalyvauti užimtumo didinimo programoje: šiemet planuojama įdarbinti daugiau kaip 300 vilniečių

 

Vilniaus miesto savivaldybė ir toliau padeda lengviau įsitraukti į darbo rinką – trečius metus iš eilės įgyvendinama Vilniaus miesto savivaldybės užimtumo didinimo programa, kurios metu šiemet planuojama įdarbinti daugiau kaip 300 asmenų.

Užimtumo didinimo programoje teikė paraiškas būti darbdaviais visos Vilniaus miesto seniūnijos bei 22 įmonės (įstaigos), savo veiklą vykdančios Vilniaus mieste, siūlančios įvairias laikinas darbo vietas, tarp kurių populiariausios: socialiniai darbuotojai, jų padėjėjai, asmeniniai asistentai, aplinkos tvarkymo ar sandėlio darbuotojai, pagalbiniai darbininkai ir t. t.

Šiuo metu jau įdarbinta ir dirba apie 150 darbuotojų, tačiau toliau vykdoma darbuotojų atranka, nes dar ne visos įmonės (įstaigos) ir seniūnijos atsirinko planuojamus įdarbinti asmenis.

Kviečiame dalyvauti programoje! Asmenys, norintys dalyvauti Užimtumo didinimo programoje turi registruotis Užimtumo tarnybos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento Vilniaus miesto skyriuose. Neįgalūs asmenys taip pat gali dalyvauti Užimtumo didinimo programoje.

Plačiau apie programą:  https://vilnius.lt/lt/savivaldybe/sveikata-ir-socialiniai-reikalai/uzimtumas/