„Rimi“ – naujasis sostinės viešojo transporto bilietų platintojas

 

Nuo rugpjūčio 21 d. Vilniečio korteles viešojo transporto keleiviai galės nusipirkti ir pasipildyti visose sostinėje esančiose „Rimi“ parduotuvėse – informacijos skyrių kasose arba specialiai pažymėtose prekybos kasose. Parduotuvių tinklas tampa oficialiu viešojo transporto bilietų platintoju – taip Vilniečio kortelių platintojų tinklas išplečiamas dar 21 nauja prekybos vieta.

„Skaičiuojame, jog šių metų sausio-birželio mėn. 59 proc. visų viešojo transporto bilietų buvo įsigyta pildant Vilniečio kortelę būtent bilietų platinimo vietose. Parduotuvė yra ta vieta, kur žmonės užsuka bene kasdien – jei Vilniečio kortelę keleiviai pasirenka pildyti fizinėse vietose, o ne savitarnoje ar naudojantis programėlėmis, suteikiame jiems daugiau lankstumo. Nuo šiol Vilniečio korteles vilniečiai ir miesto svečiai galės patogiai pasipildyti visose Vilniaus „Rimi“ parduotuvėse“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Vilniečio korteles  pasirinktais bilietais norintys papildyti „Rimi“ pirkėjai tai padaryti galės parduotuvių informacijos kasose arba įprastose kasose, pažymėtose Vilniečio kortelės ženklu. Kortelė bus papildoma norimo bilieto rūšimi arba įkeliama norima e. pinigų suma. Taip pat „Rimi“ parduotuvėse bus galima įsigyti ir naują Vilniečio kortelę.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

„Kiekvieną dieną dirbame tam, kad padarytume savo pirkėjų dieną šiek tiek lengvesnę ir patogesnę. Manome, kad mūsų pirkėjams bus patogu šalia kasdienių pirkinių įsigyti ir viešojo transporto bilietų, tad ši paslauga yra dar vienas žingsnis patogesnio apsipirkimo link“, – sako „Rimi“ prekybos centrų valdymo direktorė Irina Miklienė.

Primenama, jog viešojo transporto bilietus galima įsigyti naudojantis „m.Ticket“, „Trafi“ mobiliosiomis programėlėmis arba savitarna internete. Taip pat keleiviai gali pildyti Vilniečio korteles SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centruose Gedimino pr. 9A ir Geležinkelio g. 16, spaudos kioskuose, pašto skyriuose ir „PayPost“ padaliniuose, prekybos centruose „Rimi“, „Maxima“ ar pirkti vienkartinius bilietus iš viešojo transporto vairuotojų.