Baltijos kelio 30-mečio proga – jūra kardelių sostinės viešojo transporto keleiviams

 

Visai Lietuvai šiandien minint Baltijos kelio 30-metį, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ istorinę datą paminėti pakvietė ir sostinės viešojo transporto keleivius. Pastarieji buvo maloniai nustebinti patekę į simbolinį kelią, apėmusį 7 viešojo transporto stoteles, kuriose keleivių kontrolės darbuotojai dalino Baltijos kelio paminėjimo simbolį – kardelių žiedus. Iš viso keleiviams buvo įteikta 1000 ryškiaspalvių gėlių.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

„Tęsiame gražias ir prasmingas tradicijas – ypatingomis progomis nustebinti autobusais ir troleibusais keliaujančius vilniečius ir miesto svečius. Ši rugpjūčio diena – ryški mūsų šaliai ir jos istorijai, tad nuo Antakalnio iki Konstitucijos pr. viešuoju transportu važiuojančius keleivius įtraukėme į gyvą kardelių dalinimo grandinę. Džiaugiamės, kad ši iniciatyva džiugiai nuteikė tiek pačius važiuojančius, tiek kontrolierius, o kartu pozityviai ir nuotaikingai paminėjome šią įsimintiną sukaktį“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Kardelių žiedus kontrolieriai skirtingose miesto vietose, sudarydami simbolinį kelią nuo Antakalnio iki Konstitucijos pr., keleiviams dovanojo nuo pat 8 valandos ryto. Sveikinimai vyko iš viso 7 stotelėse – nuo Klinikų stotelės iki stotelės Lietuvos sąjūdžio kelias – ir jose sustojančiame viešajame transporte.

„Gera matyti plačias keleivių šypsenas ir maloniai nustebusius veidus. Visuomet esame nusiteikę draugiškai, tačiau kasdienėse darbo situacijose važiuojančius viešuoju transportu pralinksminti sudėtingiau. Su kolegomis labai džiaugiamės tokios akcijomis, o ši labai ypatinga – tai puiki proga pabendrauti su keleiviais, o ir patiems pasisemti pozityvios energijos, puikių emocijų“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto kontrolierius Marius Pelanis.

Šis Baltijos kelio 30-mečiui skirtas minėjimas – viena iš SĮ „Susisiekimo paslaugos“ organizuojamų viešojo transporto kontrolierių akcijų. Vasarą tvyrant karščiams keleiviai gaivinami vėsiu vandeniu, pavasarį Vilniaus moterys pradžiuginamos tulpėmis, o atėjus žiemos speigams viešojo transporto stotelėse dalinama karšta arbata.