Meno ir mokslo laboratorija kviečia menininkus puošti miestą

 

Meno ir mokslo laboratorija (MMLAB) skelbia konkursą: menininkai kviečiami kurti eskizus ir savo piešiniais papuošti teatro naudojamų patalpų sieną Vilniaus senamiestyje.

Vilniaus miesto trupės statusą įgijusi MMLAB ragina gražinti savo miestą ir kviečia menininkus kurti eskizus, kurie virs piešiniais ant sostinės centre (Vokiečių gatvė 13A) esančių MMLAB teatro patalpų lauko sienos. Konkursą laimėjęs kūrėjas ar kūrėjų grupė savo sumanymui įgyvendinti bus aprūpinti visomis reikalingomis priemonėmis.

Konkurso dalyviai kviečiami pateikti savo idėjos eskizą mokslo tema, kuriame būtų įkomponuotas ir užrašas „Meno ir mokslo laboratorija“ arba teatro logotipas.  Svarbi detalė – piešinyje negali būti vaizduojami žmonių atvaizdai. Eskizų MMLAB laukia iki rugsėjo 18 d. el. paštu mmlaboratorija@gmail.com. Pateikti eskizai nebus viešinami ir  bus naudojami tik konkurso tikslais.

Konkurso dalyvių atsiųstus eskizus įvertins MMLAB teatro kūrėjai, jie bus pristatyti ir Vilniaus miesto savivaldybei. Planuojama, kad išrinktas piešinys ant teatro patalpų sienos atsiras iki rugsėjo mėnesio pabaigos specialaus renginio metu.

Daugiau informacijos: mmlaboratorija@gmail.com, 868202683