Rugsėjo 26 ir 28 d. sostinėje laikinai keisis kai kurių autobusų ir troleibusų eismo organizavimas

Rugsėjo 26 ir 28 d. sostinėje laikinai keisis kai kurių autobusų ir troleibusų eismo organizavimas

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad rugsėjo 26 ir 28 d. numatomi šie viešojo transporto pokyčiai:

  • rugsėjo 26 d. bus tęsiami Juodšilių gatvės remonto darbai ir nuo 9 iki 17 val. laikinai keisis 9 maršruto autobusų eismo organizavimas.
  • rugsėjo 27 į rugsėjo 28 d. nuo 00 val. iki rugsėjo 28 d. 11.30 val. Laisvės prospekte keisis 2G, 21, 54 ir 101N autobusų maršrutų bei 14, 16 ir 18 troleibusų maršrutų trasos. Taip pat keisis ir minėtu laikotarpiu iš parko į Pilaitę važiuojančių 4G autobusų maršruto trasa. Transporto eismas bus nukreiptas apylanka per Parodų gatvę.

Kaip rugsėjo 26 d. keisis 9 maršruto autobusų eismo organizavimas?

Rugsėjo 26 d. bus tęsiami Juodšilių gatvės remonto darbai ir nuo 9 iki 17 val. laikinai keisis 9 maršruto autobusų eismo organizavimas. Dėl eismo ribojimų šio maršruto autobusai nekursuos Juodšilių gatvės atkarpa ir Zuikių gatve bei nestos stotelėse Vasarotojų (link Agrastų st.) ir Zuikių. Autobusai važiuodami iš Baltosios Vokės pusės, iš Baltosios Vokės gatvės suks į Moksleivių gatvę ir Juodšilių gatve atvyks į Agrastų stotelę. Tokia pačia trasa autobusai kursuos ir Baltosios Vokės g. kryptimi.

Kaip rugsėjo 28 d. Laisvės prospekte keisis viešojo transporto organizavimas?

rugsėjo 27 į rugsėjo 28 d. nuo 00.00 val. iki rugsėjo 28 d. 11.30 val. dėl vykdomų tinklų remonto darbų Laisvės prospekte, keisis 2G, 21, 54 ir 101N autobusų maršrutų bei 14, 16 ir 18 troleibusų maršrutų trasos. Taip pat keisis ir minėtu laikotarpiu iš parko į Pilaitę važiuojančių 4G autobusų maršruto trasa.

Kaip rugsėjo 28 d. keisis autobusų maršrutų trasos?

2G maršruto autobusai važiuodami iš stoties iki Laisvės prospekto kursuos įprasta trasa, o toliau suks į Parodų gatvę ir ja išvažiavus į Laisvės prospektą grįš į įprastą trasą. Rugsėjo 28 d. iki 11.30 val. 2G maršruto autobusai važiuodami link Santariškių nuo Gerosios Vilties iki Žemynos stotelės, keleivių patogumui stos kiekvienoje stotelėje. Autobusai kursuodami link stoties važiuos įprasta trasa ir stos įprastose stotelėse.

4G maršruto autobusai iš parkų kursuodami į Pilaitę iki Laisvės prospekto kursuos įprasta trasa, o toliau suks į Parodų gatvę ir ja išvažiavus į Laisvės prospektą grįš į įprastą trasą.

21 maršruto autobusai iš Centro iki stotelės Miškiniai kursuos įprasta trasa, o toliau suks į Parodų gatvę ir ja įvažiavus į Laisvės prospektą grįš į įprastą trasą. Kursuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėje LITEXPO (link Lazdynų). Iš Lazdynėlių į Centrą autobusai važiuos įprasta trasa.

54 maršruto autobusai iš stoties iki stotelės Miškiniai kursuos įprasta trasa, o toliau suks į Parodų gatvę ir ja įvažiavus į Laisvės prospektą grįš į įprastą trasą. Kursuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėje LITEXPO (link Lazdynų). Iš Pilaitės į stotį autobusai važiuos įprasta trasa.

101N maršruto autobusai link Fabijoniškių iki stotelės Miškiniai kursuos įprasta trasa, o toliau suks į Parodų gatvę ir ja įvažiavus į Laisvės prospektą grįš į įprastą trasą. Kursuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėje LITEXPO (link Lazdynų). Iš Fabijoniškių į Saulėtekį autobusai važiuos įprasta trasa.

Kaip rugsėjo 28 d. keisis troleibusų maršrutų trasos?

14 maršruto troleibusai iš Saulėtekio kursuos iki Gerosios Vilties stotelės, tuomet žiede apsisuks ir grįš atgal į Saulėtekį. Kursuodami pakeista trasa troleibusai nestos stotelėse – Eigulių, Miškiniai, LITEXPO, Lazdynai, Paukščių takas, Vaivorykštės, Atminties ir Pasakų parkas.

16 maršruto troleibusai iš stoties važiuos Pylimo, Pamėnkalnio, J. Jasinskio, Kęstučio, Sėlių ir Teodoro Narbuto gatvėmis, o įsukus į Laisvės prospektą kelionę tęs įprasta trasa. Važiuodami pakeista trasa link Pašilaičių troleibusai papildomai stos stotelėse – Teodoro Narbuto, Sėlių, Latvių, Kęstučio, Liubarto tiltas, Jokūbo Jasinskio, Pamėnkalnio, Islandijos, Reformatų, Trakų ir Rūdninkų. Kursuodami pakeista trasa link Pašilaičių troleibusai nestos stotelėse – Laisvės prospektas, Karoliniškės, Televizijos bokštas, Vaivorykštės, Paukščių takas, Lazdynai, LITEXPO, Miškiniai, Eigulių, Gerosios Vilties, Savanorių prospektas, Žemaitės, Statybininkų, Naujamiestis, „Sparta“ ir Aguonų. Link stoties troleibusai kursuos įprasta trasa.

18 maršruto troleibusai iš Žemųjų Panerių iki Vilkpėdės stotelės kursuos įprasta trasa, o toliau važiuos Savanorių prospektu, J. Basanavičiaus, Pylimo, Pamėnkalnio, J. Jasinskio, Kęstučio, Sėlių, Teodoro Narbuto gatvėmis ir įsukus į Laisvės prospektą grįš į įprastą trasą. Važiuodami pakeista trasa link Pašilaičių troleibusai papildomai stos stotelėse – Teodoro Narbuto, Sėlių, Latvių, Kęstučio, Liubarto tiltas, Jokūbo Jasinskio, Pamėnkalnio, Islandijos, Reformatų, Algirdo, Simono Konarskio, Vingis, Savanorių prospektas ir Gerosios Vilties. Kursuodami pakeista trasa link Pašilaičių troleibusai nestos stotelėse – Sietyno, Laisvės prospektas, Karoliniškės, Televizijos bokštas, Vaivorykštės, Paukščių takas, Lazdynai, LITEXPO, Miškiniai ir Eigulių. Atgal į Žemuosius Panerius troleibusai grįš įprasta trasa.

Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais jau nuo rugsėjo 25 d. bus galima susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt. Viešojo transporto eismą realiu laiku keleiviai bet kada gali stebėti apsilankę interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu (m.stops.lt) arba mobiliosiose programėlėse m.Ticket ar Trafi. Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami pačiuose autobusuose, troleibusuose, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.