Iki pat žiemos pradžios Vilniuje – nemokami sveikatingumo užsiėmimai

 

„Sveikas miestas“ drauge su sostinėje įsikūrusiomis organizacijomis kviečia spalio, lapkričio mėnesiais dalyvauti atviruose užsiėmimuose. Nemokamai bus galima lankyti šiaurietiškojo ėjimo, NIA šokio treniruotes, išbandyti „Salsation Fitness“, „Balltet Fitness“, šokti kubietišką salsą, pilvo šokius, dalyvauti „In-Trinity“ užsiėmimuose.

Organizatorių nuotr.

Šiaurietiško ėjimo pamokos Vingio parke

Tiek jau praktikuojantys, tiek norintys išbandyti šiaurietišką ėjimą laukiami kiekvieną ketvirtadienį Vingio parke, prie nugarinės estrados pusės 18 val. Atviri užsiėmimai su šiaurietiškojo ėjimo klubu „8 žingsniai“ vyks spalio 3, 10, 17 ir 24 d. bei lapkričio 7, 14, 21 ir 28 d.

Turintys šiaurietiškam ėjimui skirtas lazdas, kviečiami jas pasiimti. Tie, kurie lazdų neturi, jas gaus susitikimo vietoje.

Išankstinė registracija į užsiėmimus nėra organizuojama.

NIA šokio treniruotės

NIA kviečia pasinerti į šokių magiją. Treniruotės išsiskiria įvairiais šokių stiliais – tai disko, džiazo, lotynų bei afrikietiški ritmai. Tvirtybę ir tikslumą pajusite atlikdami aikido, tekvondo tai či judesius – viskas apjungiama gydomosiomis technikomis.

Ši treniruočių programa atsirado kaip alternatyva aerobikos ir jėgos treniruotėms, siekiant sveikatinti ir stiprinti kūną jo nepažeidžiant. Be to, tai pilnos džiaugsmo, geros nuotaikos, išlaisvinančios treniruotės, kurios tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Užsiėmimai vyks nuo 18.30 val.  spalio 3, 17 ir 24 d. bei lapkričio 7,  21, 28 d. NIA studijoje (Lvovo g. 9).

Reikalinga išankstinė registracijs el. p. info@niastudija.lt.

„Salsation Fitness užsiėmimai

„Salsation Fitness“ – aktyvi kardio ir fitneso treniruotė, paremta Lotynų Amerikos ritmais bei kitais populiariais muzikos stiliais. Treniruočių metu galima sudeginti apie 1000 kalorijų, sustiprinti raumenis bei gauti daug teigiamos energijos. Šis stilius ypatingas tuo, jog choreografijų metu atliekami funkciniai pratimai stiprina kūną ir leidžia mėgautis nuostabia muzika.

„Salsation Fitness” atviros treniruotės vyks  spalio 21 d. 20.15 val.  ir lapkričio 13 d. 20.15 val. „Diva Namuose” (Vilniaus g. 12).

Išankstinė registracija vyksta el. p. kamile@salsation.lt

Ballet Fitness” treniruotės

„Ballet Fitness” – tai baleto ir fitneso programa, skirta ne tik norinčioms išmokti plastikos, judesio, bet ir siekiančioms sutvirtinti vidinius kūno raumenis. Ši programa susideda iš baleto, modernaus šokio, strečingo bei fitneso, todėl treniruotė yra vidutinio intensyvumo ir skirta norinčioms ne tik atsikratyti vieno kito kilogramo, bet ir kūno lankstumo didinimui.

„Ballet Fitness” treniruotės vyks spalio 22 d. ir lapkričio 12 d. nuo 20 val. „Diva Namuose” (Vilniaus g. 12).

Būtina registracija el. p.  kamile.sulcaite@gmail.com.

Šokiai su „HavanaSi”

„HavanaSi” šokių namai – karibų kultūra, tradicijomis bei temperamentu išsiskirianti šokių studija, įsikūrusi Vilniuje, kviečia visus  išbandyti kubietišką salsą (isp. Salsa Cubana) – aistringą, energingą, smagų, stilizuotą šokį, kurio metu išjudinama didžioji dalis kūno raumenų. Taip pat galėsite elegantiškai judėti Salsos pradininko – romantiškojo kubietiško Son metu (isp. Son Cubano).

Atviros šokių pamokos vyks spalio 4 d. (Salsa Lady styling) 18:45 val.
Spalio 13 d. – Son Cubano (Kubietiškas Son’as) 17 val. Spalio 22 d. Salsa vaikams / paaugliams – nuo 15 val.

Pamokos vyks  „Outlet parke” (Lakūnų g. 24, ll aukštas). Spalio 4 d. bei 13 d. pamokos vyks salėje nr. 12; Spalio 22 d. – salėje nr. 10.

Į pamokas prašome užsiregistruoti el. p. havanasi.dancehouse@gmail.com.

Pilvo šokio pamokos

Šokių studija „Leila Dance” kviečia merginas ir moteris į pilvo šokio pamokas.

Pilvo šokio grožis slypi tame, kad jį gali šokti kiekviena, nepriklausomai nuo kūno sudėjimo, amžiaus, fizinių pajėgimų ar kitų dalykų.

Pamokų metų bus mokomasi grakščių judesių, pagrindinių rytietiškų šokių subtilybių.

Užsiėmimai bus organizuojami spalio 7, 9 d. ir lapkričio 4 d. nuo 18.30 val.

Nemokamos pamokos vyks Lukšio g. 2 ( „Sigmos” sporto centro 4 aukšte)

„In-Trinity“ treniruotės

„Benefit” studija (Aukštaičių g. 6) kviečia išbandyti „In-Trinity“.

Tai naujos kartos lenta ir treniruočių programa, kurios metu stiprinami raumenys bei ugdoma jų ištvermė, lavinamas lankstumas, gerinama pusiausvyra ir koordinacija, taip pat gerinamas sąnarių stabilumas ir balansuojamas visas raumenynas.

Nemokami užsiėmimai vyks spalio 5 d. nuo 9.30 val., o spalio 22 d. ir  lapkričio 5d. – 20.00 val.

Vietų skaičius ribotas. Vienu metu treniruotėje gali dalyvauti tik penki asmenys.

Registracija el. p. info@benefit.lt.

 

Visų atvirų treniruočių dalyviai su savimi kviečiami turėti laisvalaikio aprangą bei sportinę avalynę.