Meras apdovanojo geriausius Vilniaus metų mokytojus

Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Vilniaus meras Remigijus Šimašius apdovanojo metų mokytojus. Iš 42 komisijai pateiktų paraiškų komisija atrinko ir renginio metu apdovanojo 11 geriausių sostinės mokytojų.

„Švietimas neabejotinai yra viena svarbiausių ne tik Vilniaus, bet ir valstybės sričių. Siekiame skatinti Vilniaus mokyklų ir aukštojo mokslo įstaigų bendradarbiavimą kuriant šiuolaikiškos mokyklos idėją. Jūs esate labai svarbus ne tik kasdienių pergalių, bet ir bendrų didelių tikslų bei permainų variklis. Didžiuojuosi prieš save matydamas tiek savo srities profesionalų, kurie kasdien ugdo savarankiškas, laisvas ir atsakingas asmenybes“, – mokytojus sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Šiemet už profesionalumą, darbus ir pasiekimus Vilniaus meras pasveikino ir apdovanojo Užupio gimnazijos mokytoją Andrių Chmieliauską, Antakalnio progimnazijos mokytoją Danutę Šapalienę, lopšelio-darželio „Saulėtekis“ mokytoją Danutę Urbšienę, Simono Daukanto gimnazijos mokytoją Danutę Pilypavičiūtę, lopšelio-darželio „Lazdynėlis“ mokytoją Jurgita Jurevičienė, „Žaros“ gimnazijos mokytoją Jūratę Baltrušaitienę, Šolomo Aleichemo Ort gimnazijos mokytoją Rasą Belgerienę, lopšelio-darželio „Rūta“ mokytoją Ritą Stulpinienę, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoją Stepą Miką, „Šilo“ mokyklos mokytoją Vaidą Maziukienę ir Jono Pauliaus II gimnazijos mokytoją Viktorą Lozovskį.

Andrius Chmieliauskas
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Danutė Urbšienė
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Danutė Pilypavičiūtė
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Jurgita Jurevičienė
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Rasa Belgerienė
Nuotr. Sauliau Žiūros

Rita Stulpinienė
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Stepas Mikas
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Vaida Maziukienė
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Viktor Lozovski
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Jau antrus metus renginyje apdovanojami ne tik metų mokytojai, bet ir švietimo įstaigų vadovai. Ugdymo įstaigos valdymas neatsiejamas nuo vadovo, o ši svarbi nominacija skiriama tiems vadovams, kurie rodo išskirtines lyderystės savybes, skatina stiprios, atviros ir tvarios bendruomenės kūrimą. Šiais metais padėkos įteiktos lopšelio-darželio „Karuselė“ vadovei Natalijai Mustafajevai bei Šv. Kristoforo progimnazijos vadovei Jurgita Zinkienė.

Natalija Mustafajeva
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Jurgita Zinkienė
Nuotr. Sauliaus Žiūros

Ypatingas dėmesys buvo skirtas ir mokinių tėveliams. Padėkos už nuoširdų bendradarbiavimą ir įvairių iniciatyvų įgyvendinimą buvo įteiktos Agnei ir Giedriui Arbačiauskams iš Prano Mašioto pradinės mokyklos, taip pat Elžbietai Klebeko Kolpak iš Vladislovo Sirokomlės gimnazijos.

Elžbieta Klebeko Kolpak
Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Šis apdovanojimas man buvo didžiulė staigmena, nors jau daugiau nei dvylika metų kartu su mokytojais dirbame ir stengiamės dėl vaikų. Visi esame kaip viena didelė šeima, bendruomenė. Džiaugiuosi sklandžiu tėvelių ir mokytojų bendradarbiavimu, nes tikiu, kad tik tokiu būdu bus pasiekti geriausi rezultatai“, – įvertinimu džiaugėsi Elžbieta Klebeko Kolpak.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Renginio metu skambėjo Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio atliekamos populiariausios „Aktorių trio“ dainos ir violončelininko Justo Kulikausko muzikinis vaizdo performansas, kurio atliekamas kūrinys buvo sinchronizuojamas su specialiai sukurta meno temą atspindinčia videografika.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt