Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Vilniaus meras Remigijus Šimašius apdovanojo metų mokytojus. Iš 42 komisijai pateiktų paraiškų komisija atrinko ir renginio metu apdovanojo 11 geriausių sostinės mokytojų.
„Švietimas neabejotinai yra viena svarbiausių ne tik Vilniaus, bet ir valstybės sričių. Siekiame skatinti Vilniaus mokyklų ir aukštojo mokslo įstaigų bendradarbiavimą kuriant šiuolaikiškos mokyklos idėją. Jūs esate labai svarbus ne tik kasdienių pergalių, bet ir bendrų didelių tikslų bei permainų variklis. Didžiuojuosi prieš save matydamas tiek savo srities profesionalų, kurie kasdien ugdo savarankiškas, laisvas ir atsakingas asmenybes“, – mokytojus sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
[caption id="attachment_86825" align="aligncenter" width="1024"] Nuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
Šiemet už profesionalumą, darbus ir pasiekimus Vilniaus meras pasveikino ir apdovanojo Užupio gimnazijos mokytoją Andrių Chmieliauską, Antakalnio progimnazijos mokytoją Danutę Šapalienę, lopšelio-darželio „Saulėtekis“ mokytoją Danutę Urbšienę, Simono Daukanto gimnazijos mokytoją Danutę Pilypavičiūtę, lopšelio-darželio „Lazdynėlis“ mokytoją Jurgita Jurevičienė, „Žaros“ gimnazijos mokytoją Jūratę Baltrušaitienę, Šolomo Aleichemo Ort gimnazijos mokytoją Rasą Belgerienę, lopšelio-darželio „Rūta“ mokytoją Ritą Stulpinienę, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoją Stepą Miką, „Šilo“ mokyklos mokytoją Vaidą Maziukienę ir Jono Pauliaus II gimnazijos mokytoją Viktorą Lozovskį.
[caption id="attachment_86814" align="aligncenter" width="1024"] Andrius ChmieliauskasNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86815" align="aligncenter" width="1024"] Danutė UrbšienėNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86816" align="aligncenter" width="1024"] Danutė PilypavičiūtėNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86817" align="aligncenter" width="1024"] Jurgita JurevičienėNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86818" align="aligncenter" width="1024"] Rasa BelgerienėNuotr. Sauliau Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86819" align="aligncenter" width="1024"] Rita StulpinienėNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86820" align="aligncenter" width="1024"] Stepas MikasNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86821" align="aligncenter" width="1024"] Vaida MaziukienėNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86822" align="aligncenter" width="1024"] Viktor LozovskiNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
Jau antrus metus renginyje apdovanojami ne tik metų mokytojai, bet ir švietimo įstaigų vadovai. Ugdymo įstaigos valdymas neatsiejamas nuo vadovo, o ši svarbi nominacija skiriama tiems vadovams, kurie rodo išskirtines lyderystės savybes, skatina stiprios, atviros ir tvarios bendruomenės kūrimą. Šiais metais padėkos įteiktos lopšelio-darželio „Karuselė“ vadovei Natalijai Mustafajevai bei Šv. Kristoforo progimnazijos vadovei Jurgita Zinkienė.
[caption id="attachment_86823" align="aligncenter" width="1024"] Natalija MustafajevaNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
[caption id="attachment_86824" align="aligncenter" width="1024"] Jurgita ZinkienėNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
Ypatingas dėmesys buvo skirtas ir mokinių tėveliams. Padėkos už nuoširdų bendradarbiavimą ir įvairių iniciatyvų įgyvendinimą buvo įteiktos Agnei ir Giedriui Arbačiauskams iš Prano Mašioto pradinės mokyklos, taip pat Elžbietai Klebeko Kolpak iš Vladislovo Sirokomlės gimnazijos.
[caption id="attachment_86813" align="aligncenter" width="683"] Elžbieta Klebeko KolpakNuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
„Šis apdovanojimas man buvo didžiulė staigmena, nors jau daugiau nei dvylika metų kartu su mokytojais dirbame ir stengiamės dėl vaikų. Visi esame kaip viena didelė šeima, bendruomenė. Džiaugiuosi sklandžiu tėvelių ir mokytojų bendradarbiavimu, nes tikiu, kad tik tokiu būdu bus pasiekti geriausi rezultatai“, – įvertinimu džiaugėsi Elžbieta Klebeko Kolpak.
[caption id="attachment_86834" align="aligncenter" width="1024"] Nuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
Renginio metu skambėjo Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio atliekamos populiariausios „Aktorių trio“ dainos ir violončelininko Justo Kulikausko muzikinis vaizdo performansas, kurio atliekamas kūrinys buvo sinchronizuojamas su specialiai sukurta meno temą atspindinčia videografika.
[caption id="attachment_86826" align="aligncenter" width="1024"] Nuotr. Sauliaus Žiūros[/caption]
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt