Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių laikotarpiui dažniau kursuos 63 maršruto autobusai

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad artėjant Vėlinių laikotarpiui, patogesniam gyventojų susisiekimui numatomi šie pokyčiai:

  • Nuo spalio 19 d. iki lapkričio 3 d. 88 maršruto autobusai papildomai stos Tyzenhauzų stotelėse.
  • Nuo spalio 21 iki lapkričio 3 d. dažniau kursuos 63 maršruto autobusai.

Laikini šių autobusų maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus skelbiami nuo spalio 17 d. Taip pat tvarkaraščiai bus skelbiami ir viešojo transporto stotelėse.

Detalesnė informacija apie visus eismo ir viešojo transporto judėjimo pokyčius Visų Šventųjų ir Vėlinių laikotarpiu bus skelbiama artimiausiu metu.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

 Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.