Vilniuje – dar daugiau vietų darželinukams

Pašilaičių rajone Pavilnionių gatvėje atidarytas naujas lopšelio-darželio „Kodėlčiukas“ filialas, kuriame jau lapkritį pradės veikti 1 nauja grupė, gruodį – 3 grupės, kurias galės lankyti 50 mažųjų vilniečių nuo 2 iki 6 metų amžiaus. Šiuo metu jau veikia 4 grupės, kurias lanko 56 vaikai, o likusios 3 grupės artimiausiu metu bus atnaujintos. Naujose „Kodėlčiuko“ patalpose yra įrengtos edukacinės erdvės, skirtos vaikų ugdymui ir žaidimams, taip pat salė, kurioje mažieji vilniečiai galės muzikuoti ir sportuoti. Darželio-lopšelio kieme bus įrengta nauja ir erdvi vaikų žaidimų aikštelė.

„Vykdydami kompleksines priemones, intensyviai didiname ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklą ir nuosekliai mažiname laukiančiųjų eilę į darželius tuose miesto rajonuose, kur labiausiai trūksta vietų, “ – sako Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Lopšelis-darželis „Kodėlčiuko“ grupės įsikūrusios Laisvės pr. 59 ir Pavilnionių g. 29-101, todėl registruojantis būtina pasirinkti, kokiu adresu esančias grupes norima lankyti. Perkūnkiemyje ir Pašilaičiuose gyvenantys tėveliai (globėjai) kviečiami registruoti vaikus į lopšelio-darželio „Kodėlčiukas“ (adresu Pavilnionių g. 29-101) naujas grupes nuo šių metų spalio mėnesį prisijungus https://svietimas.vilnius.lt/

Gavus pranešimą apie priėmimą el. paštu ir SMS žinute apie priskirtą vietą lopšelyje-darželyje „Kodėlčiukas“, kviečiame atvykti į darželį ir pasirašyti ikimokyklinio ugdymo sutartį per 10 kalendorinių dienų nuo pranešimo gavimo. Negalintys atvykti į darželį pateikti dokumentų ir patvirtinti, kad lankys, dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykę), tėvai (globėjai) turi apie tai pranešti lopšelio-darželio vadovui raštu (elektroniniu pranešimu, registruotu laišku) ir informuoti apie darželio lankymo pradžią bei dokumentų pateikimo datą.

Vaikų priėmimas į lopšelio-darželio „Kodėlčiukas“ naujas grupes vyks lapkričio ir gruodžio mėnesį.

Savivaldybė, siekdama kuo greičiau suteikti ikimokyklinio ugdymo vietas laukiantiems eilėje mažiesiems vilniečiams, taip pat pradėjusi vykdyti ir kitų patalpų nuomos procedūras. Artimiausiu metu planuojama išsinuomoti patalpas darželių veiklai Pilaitėje (Vydūno g. 2-57A) ir Pašilaičiuose (Medeinos g. 8).

Kilus klausimų, kviečiame skambinti tel. 1664

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt