Balsuokite už seniūnaičius

Prasideda seniūnaičių rinkimai

Balsuokite už seniūnaičius rinkimuose

Sostinės savivaldybė kviečia visus neabejingus savo miestui žmones dalyvauti seniūnaičių rinkimuose. Balsuoti už pasirinktą seniūnaitį vilniečiai gali lapkričio 18 d. – gruodžio 6 d. (imtinai), el. būdu ir raštu.

Kaip bus balsuojama?

Elektroninio ryšio priemonėmis savo valią gyventojai gali išreikšti seniūnaičių rinkimams skirtoje interneto svetainėje: https://ebalsavimas.vilnius.lt, patvirtindami savo tapatybę elektroninėmis identifikavimo priemonėmis.

Seniūnaičių rinkimas raštu vyksta apklausiant seniūnaitijos gyventojus. Apklausą vykdo kandidatas į seniūnaičius arba jo atstovas. Apklausoje dalyvaujantis seniūnaitijos gyventojas anketoje pats įrašo savo vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, datą ir pasirašo.

Užpildytas ir pasirašytas anketas kandidatai į seniūnaičius pateikia atitinkamos seniūnijos rinkimų komisijai seniūnijos darbo metu arba el. paštu [email protected], pasirašydami kvalifikuotu el. parašu ne vėliau kaip kitą darbo dieną pasibaigus balsavimui raštu. Jei pateikimo diena yra nedarbo ar šventinė diena, užpildytos anketos nurodytais būdais pateikiamos kitą darbo dieną.

Apklausos anketos formą galima atsisiųsti čia arba čia, kandidatas ją galės gauti ir seniūnijoje.

Vilniaus miesto seniūnaitijų ribas galite rasti čia.

Interaktyviajame žemėlapyje seniūnaitijų ribas galima rasti pagal gyvenamosios vietos adresą ir namo numerį.

 

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie miesto kūrimo!