Šventinę nuotaiką Katedros aikštėje dalino Senelis Kalėda

Šiandien sostinės Katedros aikštėje prie pagrindinės sostinės Kalėdų eglės susirinko gausus būrys vaikų su tėveliais smagiai praleisti laiką ir susitikti su Seneliu Kalėda.

Į šventę „Sveikas, Seneli Kalėda!“ susirinkusius linksmino Neringa ir Tele Bim-Bam kompanija. Valandą trukusiame koncerte „Tuojau užgrius Kalėdos“ skambėjo visiems gerai žinomos senosios ir naujai sukurtos Tele Bim-Bam dainos: „Mamos suknelė“, „Kalėdos“, „Baltoji varnelė“ ir daug kitų. Ne vieną savo gerbėjų kartą jau užauginęs, 30-ties metų sukaktį švenčiantis Tele Bim-Bam pasirodymas tapo ypatinga dovana.

„Praėjusiais metais buvo žavu stebėti, kaip Katedros aikštėje drauge su vaikais smagiai žaidė ir šoko daugybė suaugusių. Žaidimai, betarpiškas bendravimas gerumu uždega kiekvieną širdį“, – sakė viena šventės organizatorių etnologė Eglė Valentė.

Katedros aikštėje veikė ir „Kalėdų Senelio paštas“. Mažieji renginio dalyviai mokėsi sulankstyti voką, skirtą laiškui Kalėdų Seneliui, ir čia pat parašytą laišką išsiųsti. Vaikai galėjo išvysti ir 12 mėnesių simbolius – lietuviškus zodiako ženklus, kuriuos įkūnijo teatro trupė.

Gyvų emocijų kupinoje šventėje netrūko pramogų, linksmybių ir staigmenų.

Daugiau apie renginius: https://www.kaledossostineje.lt/renginiai/

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]