Dalyvaukite jaunimo poreikių analizėje!

 

Vilniaus m. savivaldybės jaunimo reikalų taryba drauge su Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas Stalas“ inicijuoja Vilniaus jaunimo poreikių analizę.

Kviečiame pildyti trumpą apklausą nuoroda: bit.ly/Jaunimas

Šios apklausos tikslas – pasiekti kiekvieną jauną (14-29 m.) Vilniuje gyvenantį žmogų ir išsiaiškinti jaunimo matomas problemas jaunimo informavimo, infrastruktūros ar naktinės ekonomikos srityse. Apklausos rezultatai svarbūs, siekiant Vilniaus miestą paversti dar patogesne vieta gyventi jaunimui. Šiai dienai jau yra kelios dešimtys dalyvavusių apklausoje ne tik jaunų, tačiau įvairaus amžiaus žmonių, kurie leidžia pamatyti miesto problemas, išsakyti savo nuomonę svarbiais klausimais, pasiūlyti dar neapgalvotų idėjų.

Atsižvelgdami į apklausos rezultatus vykdysime pristatymus Vilniaus miesto savivaldybės atstovams, pateiksime rekomendacijas dėl jaunimo poreikių Vilniaus mieste ir inicijuosime naujus projektus, remdamiesi apklausos rezultatais. Tikslas pasiekti kuo daugiau gyvenančių jaunų Vilniečių: moksleivių, studentų, jaunų šeimų, o svarbiausia – niekur nedirbantį, nesimokantį ir mokymuose nedalyvaujantį jaunimą.