Vilnius kovai su virusu kreipiasi pagalbos į verslą

Dėl šalies mastu paskelbto karantino Vilniaus miesto savivaldybė ieško papildomų būdų užtikrinti sostinės gyventojams būtinųjų paslaugų teikimą. Verslo įmonės, teikiančios maitinimo, maisto pristatymo, apgyvendinimo paslaugas, kviečiamos prisidėti ir tokiu būdu greičiau patenkinti kylančius nekasdienius gyventojų poreikius.

„Jau sulaukėme verslo pasiūlymų padėti spręsti šią sudėtingą situaciją – visi suprantame, kad tai nėra tik valdžios problema, o mūsų visų, todėl tik visi kartu galime ją išspręsti. Verslo pagalba čia itin svarbi ir, neabejoju, bus efektyvi, todėl ieškome partnerių kovai su karantino pasekmėmis“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia teikti pasiūlymus tiek fizinius, tiek ir juridinius asmenis, galinčius suteikti laikino apgyvendinimo paslaugas (kartu su maitinimu arba be jo), maisto gamybos paslaugas (kartu su tiekimu arba be jo), maisto tiekimo paslaugas.

„Galime pirkti, galime priimti nemokamai siūlomą pagalbą – esame atviri įvairiems pasiūlymams, svarbiausia, kad tai vyktų greitai, nes visi matome, kaip sparčiai keičiasi situacija. Už bet kokią partnerystę būsime dėkingi savivaldybės ir visų vilniečių vardu“, – teigia Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Laikino apgyvendinimo vietos būtų skirtos žmonėms, kuriems yra būtina saviizoliacija ir kurie neturi galimybės izoliuotis savarankiškai. Panaudotas patalpas savivaldybė įsipareigoja dezinfekuoti, todėl tolesnis jų naudojimas nekels pavojaus žmonių sveikatai.

Informaciją apie galimybę teikti šias paslaugas prašome pateikti el. p. [email protected] įvardijant, kokią paslaugą ir kokiomis sąlygomis (artimiausias paslaugos teikimo laikas, trukmė, apimtis, kainos, kontaktinis asmuo) galite teikti arba dar patogiau – užpildant šią informaciją registravimosi formoje https://bit.ly/3cYQvMc

Nuotr. Pixabay.com