Kaip elgtis užsieniečiui, norinčiam deklaruoti gyvenamąją vietą Vilniuje karantino metu?

 

Pirmą kartą deklaruojant gyvenamąją vietą Vilniuje

Gyvenamosios vietos deklaracija pateikiama Migracijos departamentui atsiimant išduotus leidimus gyventi Lietuvoje.

Karantino metu (kovo 16-30 d.) Migracijos departamentas priima tik iš anksto svetainėje www.migracija.lt užsiregistravusius klientus. Vizito laiką rezervuoti galima čia.

Jei tam tikrame migracijos padalinyje nėra galimybės vizitą rezervuoti iš anksto, klientai turėtų registruotis į kitą artimiausiai esantį migracijos padalinį. Atsiimti jau pagamintus dokumentus bus galima iš anksto rezervavus vizitą arba, jeigu vizito rezervacijos galimybės nėra – tik sulaukus Migracijos departamento atstovų skambučio ir suderinus dokumento atsiėmimo laiką.

Pajutusių kokius nors ligos požymius, pavyzdžiui, karščiavimą, kosulį, apsunkusį kvėpavimą bei kt., primygtinai prašoma nevykti į migracijos padalinį. Atkreipiame dėmesį, kad, siekdami visų saugumo, Migracijos departamento darbuotojai, pastebėję minimus ligos simptomus, gali atsisakyti aptarnauti klientą ir pasiūlyti vizitą atidėti kitam kartui.

Migracijos departamento darbuotojai rūpinsis, kad patalpose būtų užtikrinta tinkama higiena, patalpų vėdinimas, paviršių dezinfekcija. Tiek klientai, tiek darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis apsaugos priemonėmis.

Norint pakeisti savo deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje arba deklaruoti ją iš naujo pasibaigus deklaravimo terminui (turintiems leidimą gyventi Lietuvoje)

Gyvenamosios vietos deklaravimas atidedamas iki karantino pabaigos. Dėl susiklosčiusios padėties, bus atsižvelgta, kad asmuo neturėjo galimybės deklaruoti gyvenamosios vietos, todėl tai nebus laikoma nusižengimu.

Dėkojame už supratingumą.