Vilniečių namus pasieks trikalbė informacija apie karantiną

 

Vilniaus miesto savivaldybė su Lietuvos pašto pagalba inicijuoja informacinę kampaniją, kurios metu daugumą vilniečių į pašto dėžutes gaus būtiniausią informaciją apie šiuo metu taikomą visuotinį karantiną. Planuojama, kad Lietuvos paštas per savaitę Vilniuje išdalins apie 200 000 informacinių laiškų.

„Norime, kad kiekvienas vilnietis turėtų pagrindines žinias, kokios yra karantino taisyklės ir kokia prevencija saugantis nuo viruso. Nors informacijos daug, tačiau vis dar matome, kad dalis žmonių negavo tokios informacijos, todėl naudosime ir šį kanalą – tiesioginių laiškų“, – teigė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Visi informaciniai laiškai parengti trimis kalbomis – lietuvių, rusų ir lenkų.

Lietuvos paštas sutiko padėti Vilniaus miesto savivaldybei ir atspausdino visus 200 tūkst. laiškų, kurių dalinimą Vilniaus pašto dėžutėse pradeda jau šiandien.

„Esame vieni tų, kurie būna arčiausiai gyventojų, jų namų, todėl padėti savivaldybei ir taip prisidėti prie visuomenės skatinimo likti namuose, saugoti save, laikytis šiuo metu taip svarbių karantino taisyklių, nebuvo net abejonių, – sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė. – Kad ir kaip plačiai komunikuojama apie likimą namuose, kad ir kaip keistume siuntų ir laiškų pristatymą, siekiant išvengti žmogiško kontakto, vis dar atsiranda žmonių, kurie dėl nesvarbių priežasčių eina į pašto skyrius, atidarydami laiškininkui duris nesilaiko saugaus atstumo, neišnaudoja savitarnos terminalų, kurie eliminuoja žmogiškąjį kontaktą. Šiai dienai bet kokios komunikacijos priemonės yra tinkamos, kad tik žmonės išgirstų ir liktų saugūs namuose“.

Informacinio laiško pavyzdį galima rasti čia: https://drive.google.com/file/d/16Xr9kwyfkAv_be_XvMNkFXDyxlCPn7Zd/view?fbclid=IwAR3YQq_t8pxBf2QqYcgAoiQgUcMQezAHKD9IpTEIIrtDIYxzoKX-qe4gC24

Vilniaus miesto savivaldybė pagrindinę informaciją apie karantino sąlygas skelbia svetainėje www.karantinas.lt

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt