Šeškinės poliklinikos pacientai būtinajai pagalbai bus nukreipiami į Centro polikliniką

Siekiant apsaugoti Šeškinės poliklinikos medikus bei čia dirbantį personalą, taip pat pacientus po nustatytų kelių teigiamų koronaviruso atvejų poliklinikos darbas yra tęsiamas tik nuotoliniu būdu, o būtinosios pagalbos paslaugos bus perkeliamos į Centro polikliniką.

„Šioje situacijoje priimti sprendimai, nors ir nelengvi, buvo reikalingi apsaugoti tiek poliklinikos personalą, medikus, tiek ir gyventojus, kuriems reikės būtinosios pagalbos. Poliklinika dirbs nuotoliniu būdu, vadinasi, prireikus pasikonsultuoti su savo gydytoju, tokią galimybę poliklinika užtikrins. Gal pirmomis dienomis, kol nusistovės tvarka, gali visiems reikėti kažkiek kantrybės, bet tikslas yra vienas – žmonių sveikata. Ačiū Centro poliklinikai, kuri sutiko padėti perimant pacientus būtinajai pagalbai”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu artimiausiu metu Šeškinės poliklinika paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu, tai yra pacientus šeimos gydytojai galės konsultuoti telefonu, taip pat užtikrins elektroninių dokumentų, pavyzdžiui, receptų, nedarbingumo pažymėjimų, siuntimų į karščiavimo klinikas, kurie šiuo metu yra ypač aktualūs, išrašymą.

Nuo šiol Šeškinės poliklinikoje teikta būtinoji pagalba perkeliama ir teikiama Centro poliklinikoje. Gyventojas, kuriam reikės būtinosios pagalbos, taip pat odontologijos būtinųjų paslaugų turės telefonu kreiptis į Centro poliklinikos registratūrą ir informuoti darbuotojus, kad yra Šeškinės poliklinikos pacientas, taip pat nurodyti kreipimosi priežastį. Tuomet skambučių centras informuos gyventoją apie tolimesnius veiksmus.

Dėl nėščiųjų priežiūros paslaugų ir planinio skiepijimo gyventojai turės susisiekti su savo gydančiu gydytoju, kuris nukreips paslaugoms į Centro polikliniką.

Gyventojai Centro poliklinikoje bus laukiami įprastu poliklinikos darbo metu – nuo 7 val. 20 val.

Šeškinės poliklinikoje yra registruota 80 000 pacientų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt