Į Vilnių sugrįžo kinas: startavo pirmasis lauko kino teatras

Pirmasis šalyje drive-in (įvažiuojamasis) kino teatras balandžio 17 vakarą pakvietė į atidarymą Vilniuje. Saugiai mėgautis geru kinu iš didžiojo ekrano filmų mylėtojai iki pat vasaros pabaigos galės „Litexpo“ parodų ir kongresų centro aikštelėje įkurtame „ŽMONĖS Cinema drive-in“ kino teatre.


„Džiaugiamės, kad kinas po atviru dangumi sulaukė tokio didelio atgarsio visuomenėje. Dėkojame valdžios atstovams, kurie leido šiam kinui startuoti, įvertinę, kad tai yra saugi pramoga. Žaibiškai išparduoti šio kino seansai tik patvirtino, kad gyvename kultūros vakuume ir lauko kino teatras jį puikiai užpildo“, – sako „ŽMONĖS Cinema drive-in“ iniciatorius Tomas Balžekas.

„Šiandien į kino teatrą eiti negalima, bet niekas nesakė, kad į jį negalima nuvažiuoti. Šis vakaras labai unikalus ir ypatingas – tai pirmas kartas, kai šioje vietoje žiūrime kiną iš savo automobilių. Džiaukimės nuostabiai turiningu penktadieniu“, – sako lauko kino teatro žiūrovams sveikinimus ir linkėjimus iš kino ekrano siuntusi kūrybininkė, aistringa kino gerbėja Dovilė Filmanavičiūtė.


„ŽMONĖS Cinema drive-in“ atidarymą žiūrovai pasitinka su jau spėtais pamilti filmais. Vienas jų – lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“, kurioje Jurgitos Jurkutės herojė pasiklysta internetinės meilės labirintuose. Taip pat ir daugelį sužavėjęs Guy Ritchie darbas „Džentelmenai“, kuriame gausus Holivudo aktorių žvaigždynas įsipainioja į painią kriminalinę istoriją.

„Šį vakarą visi kartu žiūrime kiną iš automobilio. Laikykimės saugumo reikalavimų, kuriuos nustatė renginio organizatoriai“, – sveikindamas pirmojo Lietuvoje kino teatro pro automobilio langus žiūrovus sako žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Siekdami užtikrinti „ŽMONĖS Cinema drive-in“ žiūrovų saugumą, organizatoriai prašo dalyvių atidžiai perskaityti renginio taisykles. Primenama, kad karantino metu iš automobilio išlipti bus draudžiama ir negalima atverti jo langų. Renginyje nerekomenduojama dalyvauti žmonėms, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai bei asmenims, esantiems rizikos grupėje. Taip pat kiekvieno žiūrovo prašoma laikytis asmens higienos: dezinfekuoti rankas bei kosėti ar čiaudėti į sulenktą alkūnę.

Daugiau informacijos bei renginio taisyklės – www.zmonescinema.lt