Vilniaus fontanuose – modernios dezinfekcinės sistemos

Pradėję veikti sostinės fontanai į miestą įneša dar daugiau gyvybės. Pasak fontanų projektus įgyvendinančios ir prižiūrinčios įmones “Poolservice.LT” direktoriaus Mantvydo Šakalio, visi Vilniaus fontanai yra saugūs, nes turi modernias automatines arba rankines dezinfekcijos sistemas.

„Automatinė dezinfekcija vykdoma įvedant skystą natrio hipo chlorito tirpalą (biocidą). Rankinis dozavimas vykdomas į vandenį dedant chloro tabletes. Moksliškai patvirtinta, kad dezinfekcijai nuo COVID-19 taikomas natrio hipochloritas. Tai patvirtina ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos“, – užtikrina fontanų ekspertas.

„Svarbiausiai, kad vilniečiai ir sostinės svečiai būtų sąmoningi ir toliau laikytųsi sveikatos apsaugos specialistų rekomendacijų ir protingai džiaugtųsi po truputį skelbiamais karantino suvaržymų atlaisvinimais. Tikimės, kad fontanų sezono pradžia suteiks visiems džiaugsmo ir vilties, kad viskas bus gerai“,- teigia M. Šakalys.

Vilniaus fontanai veiks iki pirmų šalčių. Šios vasaros sezono naujienos – Prezidentūros vidinės aikštės ir Vašingtono skvero fontanai, jų paleidimas planuojamas liepos pradžioje.

Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.poolservice.lt, o taip pat Facebook paskyroje FB @poolservicevilnius

 Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt