Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Vilniuje vyks karantinui pritaikytas Designer Space POP-UP

Karantinas mados kūrėjams tapo dideliu išbandymu, tačiau atsirado ir nauji sprendimų veikti.  Jau šį ketvirtadienį startuoja karantinui pritaikytas Designer Space POP-UP, kuris šiuo metu taps unikalia platforma, pristatančia Lietuvos mados kūrėjų darbus – virš 20 mados vardų! Designer Space POP-UP veiks gegužės 21, 22, 23, 24 d. Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje (Pilies g.  40)

Įprastai gyvu bendravimu su mados kūrėjais praturtinantis įvykis Designer Space POP-UP šį kartą lankytojus kvies apžiūrėti ir išsirinkti dizainerių darbus galerijoje, o patys dizaineriai konsultuos VIRTUALIAI. Bus surengtas virtualus atidarymas, o keturias dienas Vilniaus miesto gyventojai galės pasisemti įkvėpimo ir optimizmo, kurį savo kolekcijose perteikia mados kūrėjai.

Vienas žinomiausių Lietuvos mados dizainerių Serge Gandzumian sako: „Nuostabus laikas atverti ne tik pavasarinius pokarantininius norus, bet ir spintą, ko plačiau su šilta šypsena. Nebegrižtame vartoti…, mes grįžtame mąstyti.., permąstyti savo išvaizdos, gyvenimo būdo ir apskritai moralinius prioritetus. Mes ne grįžtame ne į sezoną, mes grįžtame į gyvenimą…“

Kviečiame palaikyti Lietuvos mados kūrėjus! Kiekvienas Jūsų apsilankymas ir išsirinktas darbas yra LABAI SVARBUS tam, kad ir toliau mūsų gyvenime išliktų daiktai su istorija ir asmeniniu prisilietimu. Įėjimas į Designer Space POP-UP atviras!