Dėl triatlono varžybų Valakampiuose – laikini eismo ir viešojo transporto judėjimo pokyčiai

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad liepos 16 d. nuo 6 iki 22 val. dėl Valakampių II paplūdimyje vyksiančių triatlono varžybų, Vaidilutės, Svajonių, Meškeriotojų, Valakupių ir Lizdeikos gatvėse numatomi eismo ir viešojo transporto pokyčiai. Minėtose gatvėse bus draudžiamas transporto eismas viena iš eismo juostų. Atsižvelgiant į šiuos ribojimus, liepos 16 d., nuo 19 iki 20 val. laikinai keisis 15-ojo autobusų maršruto trasa.

Kaip keisis 15-ojo maršruto autobusų eismo organizavimas?

15-ojo maršruto autobusai nuo 19 iki 20 val., kursuodami Turniškių kryptimi, iki Žuvėdrų stotelės važiuos įprasta trasa, o toliau suks į Valakupių gatvę ir toliau važiuos link Turniškių. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos šiose stotelėse: Grybautojų (Turniškių kryptimi), Lizdeikos, Rato, 1-asis paplūdimys, Vaidilutės, 2-asis paplūdimys, Bruknių ir Svajonių. Tačiau stos papildomai įrengtose laikinose stotelėse Valakupių gatvėje, Turniškių kryptimi.

Važiuodami atgal Žolyno gatvės kryptimi 15-ojo maršruto autobusai kursuos keleiviams įprasta trasa.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt