Pasveikinti būsimi Švietimo lyderystės magistrantūros programos studentais

 

Rugpjūčio 28 d. Vilniaus miesto Tarybos salėje vyko susitikimas su būsimais Švietimo lyderystės magistrantūros programos, kurią vykdo ISM universitetas, studentais. Šį rugsėjį studijas pradės 40 Vilniaus miesto įvairių ugdymo įstaigų vadovų, direktorių pavaduotojų, mokytojų. Visi jie priėmė iššūkį: jau esami vadovai – tobulinti savo vadovavimo kompetencijas, o kiti – profesionaliai gilintis į lyderystę ir vadybą su perspektyva ateityje savo profesinį kelią sieti su vadovaujančiomis pareigomis.

Kastyčio Mačiūno nuotr.

Susitikimo metu Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas bei mero patarėjas Albertas Lakštauskas apžvelgė Vilniaus miesto švietimo aktualijos, galimybes ir lūkesčius studijuojantiems. Linkime būsimiems studentams sėkmingo starto ir kūrybiškai bei intelektualiai turtingų mokslo metų.

Švietimo lyderystės magistrantūros studijos vykdomos įgyvendinant projektą „Vilniaus ugdymo įstaigų vadovų rengimas ir vadybinių kompetencijų stiprinimas“. Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, projektą įgyvendina Vilniaus švietimo pažangos centras.