Vilnius kviečia tapti sporto čempionais

Vilniaus savivaldybė kviečia po vasaros sugrįžti į ritmą ir skatina aktyviau sportuoti – nuo šiandien startuoja kampanija „Tapk pats sau čempionu“ Vilniuje. Koronavirusas rimtai paveikė visą sporto sektorių, tad siekiama žmones įkvėpti ne tik aktyviau užsiimti fiziniu lavinimu, bet ir paremti nukentėjusias sporto įstaigas, klubus.

Pandemija pareikalavo nukelti žmonių išsiilgtus didžiuosius vasaros sporto renginius – Europos futbolo čempionatą ir Tokijo Olimpines žaidynes. Sostinės savivaldybė sporto aistruoliams siūlo patiems tapti čempionais savo mieste. „Tapk pats sau čempionu“ ne tik skatina praleisti laiką aktyviau sportuojant, tačiau ir sudaro galimybes vilniečiams atrasti sau tinkamiausias sporto įstaigas, atitinkančias kiekvieno norus ir pajėgumus.

„Diskutuodami su sporto įstaigų atstovais išgirdome, jog vienas didžiausių iššūkių jiems bus sportuojančiųjų pritraukimas, kol dar tęsis pandemija. Būtent todėl ir sugalvojome inicijuoti reklaminę kampaniją, skatinančią sportuoti, aplankyti sporto paslaugas teikiančias vietas, kurios laikosi visų saugumo reikalavimų. Tikimės, jog tokia paskata ženkliai pagelbės tiems, kurie kasdien dirba aktyvesnio ir sveikesnio Vilniaus labui“, – teigė Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Projekto tinklapyje  https://tapkcempionu.vilnius.lt/ esantis testas padeda nuspręsti, kokios sporto šakos atstovu tapti bei rekomenduoja tinkamiausias vietas, kuriose galima išmėginti jėgas. Interaktyviajame žemėlapyje pateikiama didžiulė Vilniaus sporto įstaigų pasiūla, kuri leis kiekvienam sužinoti, kur ir kokiu čempionu galima tapti.

Reaguodama į dabartinę epidemiologinę situaciją, savivaldybė skatina miesto gyventojus elgtis saugiai, sąmoningai ir rūpintis savo bei aplinkinių sveikata. Sportuojantiems rekomenduojama reguliariai dezinfekuoti arba plautis rankas, kur įmanoma, dėvėti kaukes, dažniau rinktis sportines pramogas gryname ore, stengtis išlaikyti 2 metrų atstumą nuo kitų sportuojančių, kuo mažiau naudotis bendrosiomis persirengimo patalpomis, dušais, vengti ilgesnio kontakto su kitais.

Daugiau apie „Tapk pats sau čempionu“ čia: https://tapkcempionu.vilnius.lt/

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt