Vilniuje startavo vienas didžiausių šių metų šalies bėgimų – „Danske Bank Vilniaus maratonas“

Šiandien Vilniuje, Katedros aikštėje – pirmoji laukiamiausio „Danske Bank Vilniaus maratono“ diena. Miesto centre, šalia Katedros aikštės šiandien startuos 3 distancijos.

Norint palaikyti dalyvių saugumą šiais metais kiekviena distancija, išskyrus maratoną, 1 km bėgimą ir vaikų bėgimą turės du atskirus startus. Dėl to renginys šiais metais vyksta dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį.

Šiandieną Vilniuje savo jėgas parodys trumpesnių distancijų bėgikai. 13.30 val. įvyks pirmasis „Rimi“ „Rinkis sveikiau“ 5 km startas, 13.45 val. į trasą išbėgs „BeActive“ vaikų bėgimo dalyviai, o 16.30 val. startuos „Vilnius sveikiau“ 1 km distancijos dalyviai.

Dėl dalyvių saugumo įvestos ir saugumo priemonės bėgimo miestelyje: į „Danske Bank Vilniaus maratono“ bėgimo miestelį Katedros aikštėje, kuriame dalyvių laukia rėmėjų aktyvacijos, bus įleidžiami tik renginio dalyviai. Aikštėje apsauginės veido kaukės bus privalomos.

Šeštadienio distancijų nugalėtojų laukia diplomai, nugalėtojų taurės bei rėmėjų įsteigti prizai.

Vilniaus maratonas šiais metais vyksta jau 17-ąjį kartą. Nors dėl šių metų sudėtingos situacijos šalyje ir pasaulyje, dalyvių skaičius renginyje mažesnis, nei pernai, dalyvių sugužės  net apie 6500.

Šeštadienio bėgimų apdovanojimai numatomi 16 val. ir 17 val.

Sekmadienį Vilniuje startuos maratono, „Rimi“ pusmaratonio ir „Visi mes žmonės“ 10 km distancijų bėgikai.

Daugiau informacijos:

Komunikacijos specialistė
Diana Kijauskaitė
VšĮ Tarptautinis Maratonas
Tel. nr.: 862134661
El.p.: komunikacija@vilniausmaratonas.lt