Vilniaus miesto savivaldybė skelbia naują konkursą VASA vadovo pareigoms užimti

Vilniaus miesto savivaldybė skelbia naują konkursą savivaldybės įmonės „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ vadovo pareigoms užimti. Antrą kartą skelbiamo atviro konkurso metu ieškomas ne tik nuolatinis įmonės vadovas, bet ir tikimasi aiškios vizijos, kaip atnaujinti atliekų surinkimo sistemą, kuri visų pirma tarnautų vilniečiams. Kandidatų CV laukiama iki spalio 6 d.

Konkursas antrą kartą skelbiamas po to, kai pirmą konkursą laimėjęs kandidatas nusprendė šių pareigų nesiimti.

„Reikalavimų kandidatams nepakeitėme. Tačiau noriu pabrėžti, kad vadovybė šioms pareigoms iškėlusi aukštus lūkesčius ir lauks geriausių kandidatų. Laukiama, kad kandidatai ateis su konkrečiu planu, kaip bus įgyvendinama atliekų tvarkymo strategija Vilniaus mieste, taip pat turintys ambicijos ir drąsos vadovauti iš tiesų daug iššūkių turinčioje įmonėje. Laukiame kandidatų iš privataus ir viešojo sektoriaus. Tikiuosi, kad kandidatai norės ne tik dalyvauti, bet ir padirbėt“, – sakė Administracijos direktorius Povilas Poderskis.


Iš naujojo vadovo tikimasi efektyvių sprendimų ir proveržio, kad VASA užtikrintų kokybiškų paslaugų teikimą gyventojams, pasiruoštų ir be trikdžių persiorientuotų prie vežėjų zonų sistemos, atliktų įmonei deleguotą pažeidėjų kontrolę ir užtikrintų tvarką mieste, užsiimtų ir gyventojų informavimu bei švietimu atliekų tvarkymo srityje.

Kandidatai tapti naujuoju VASA vadovu turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą bei ne mažesnę kaip 3 metų vadovavimo įmonei ar įstaigai patirtį. Taip pat – išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, kitus teisės aktus, nustatančius darbo santykių reguliavimą, reglamentuojančius komunalinių atliekų tvarkymą, viešųjų paslaugų administravimą, ir jais vadovautis.

Naujasis VASA vadovas per mėnesį uždirbs iki 5800 eurų (iki mokesčių) siekiantį atlyginimą. Prašymai ir kiti dokumentai dalyvauti konkurse teikiami el. būdu per Valstybės tarnybos departamento VATIS atrankos portalą arba https://vilnius.lt/lt/personalas-ir-teise/karjera/darbo-skelbimas/?id=6307. Kandidatų prašymų dalyvauti bei kitų dokumentų laukiama iki 2020 m. spalio 6 d.

VASA buvo įsteigta 2015 metais Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos sprendimu, įgyvendinant atliekų tvarkymo įstatymo nuostatas, arba vadinamąją atliekų reformą, ir siekiant užtikrinti efektyvų atliekų tvarkymo sistemos administravimą savivaldybėse.

Pagrindiniai įmonės tikslai yra efektyvus atliekų tvarkymo sistemos administravimas, komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo kontrolė ir priežiūra bei informacijos teikimas komunalinių atliekų turėtojams ir Vilniaus miesto savivaldybės institucijoms.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt