Mecenato ženkleliu pagerbtas sostinės naujakurys – verslininkas Darius Zubas

Sėkmingas verslas – aukštojo mokslo progresui: studijų ir inovacijų svarbą suprantantis bendrovės „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkas Darius Zubas neabejoja dėl prasmės būti Vilniaus universiteto rėmėju. Kaip ir dar penki verslininkai bei bendrovės, universitetiniam neliečiamojo kapitalo fondui „Vilniaus universiteto fondas“ jis skyrė 300 tūkst. eurų ir taip investavo į šalies aukštojo mokslo progresą. Fondo iš investavimo gautos pajamos bus skirtos pakviesti iš užsienio geriausius dėstytojus, mokėti stipendijas talentingiausiems studentams, dėstytojų, studentų, mokslininkų stažuotėms ir studijų programoms bei mokslo bazėms atnaujinti.

Mecenato vardas ir ženklelis – simbolinis įvertinimas reikšmingos veiklos, kuri augina ir puoselėja miestą, kuria bendruomenės gerovę bei savo pavyzdžiu skatina kitas privačias iniciatyvas prisidėti prie kultūros, meno, mokslų vystymo.

„Galime didžiuotis, kad Vilnius patrauklus ir gyvenimo kelią besirenkančiam šalies jaunimui, ir pavyzdžiu jiems galintiems tapti verslo atstovams. Darius Zubas gyvenimą Aukštaitijoje į sostinę iškeitė vos prieš kelerius metus, bet gal ir nelabai teisinga būtų jį vadinti naujakuriu, – sakė mecenato ženklelį „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkui įteikęs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. – Įsitraukdamas į „Vilniaus universiteto fondo“ veiklą D. Zubas tapo visos šalies mokslo rėmėju, bet galiu pasidžiaugti ir jo iškart parodytu dėmesiu išskirtinai Vilniui, mūsų bendradarbiavimo planams – D. Zubus yra pasiryžęs prisidėti ir prie savivaldybės švietimo iniciatyvų, ir prie žaliojo Vilniaus projektų. Ačiū jam ir sėkmės!“

Bendrovės „Linas Agro Group“ valdybos pirmininko, įkūrėjo ir pagrindinio akcininko, „Akola ApS“ pagrindinio akcininko D. Zubo vardas Vilniaus miesto Tarybos šių metų pavasarį pradėtame garbingame mecenatų sąraše įrašytas greta kitų Vilniaus universiteto fondo atstovų: bendrovių „Light Conversion“, „Ekspla“, Nerijaus Numos ir Alvydo Žabolio. Kartu jie VU fondui skyrė 1,5 mln. eurų.