Kuriantiems Vilnių – apdovanojimai už nuopelnus savivaldai

Penktadienio popietę Vilniaus miesto rotušėje vyko apdovanojimai „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“ – ypatingai pasveikinti 25 savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojai, kasdien kuriantys Vilnių. Atminimo ženklai ir Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus padėkos įteikti už sėkmingas iniciatyvas, įkvepiančias pastangas, veržlumą ir kasdienį rūpestingą darbą Vilniui ir vilniečiams. Šiemet Vilnius skaičiuoja jau 633-uosius savivaldos metus, kai buvo gauta Magdeburgo savivaldos teisė, leidusi vilniečiams autonomiškai tvarkytis miestą.

 

„Šie metai tiek savivaldai, tiek Vilniui buvo kupini iššūkių – susidūrėme su pirma tokia pandemija, į darbą miestui teko pažvelgti visai kitomis akimis, iššūkius paversti savo galimybėmis ir tą padaryti kūrybiškai. Tiek nuotoliniu būdu, tiek ir pirmose kovos su virusu linijose dirbdami savivaldybės ir jos įmonių darbuotojai negailėjo savo laiko ir jėgų tam, kad visi mes jaustumėmės ir būtume saugūs. Didžiuojuosi tokį vieningumą ir atsakomybę krizių akivaizdoje parodžiusia komanda. Labai džiaugiuosi už visus šiuos 25 Vilniui nusipelniusius asmenis – ačiū jums, kad kuriate Vilnių, esate tikras įkvėpimas kiekvienam iš mūsų“, – sveikino sostinės meras Remigijus Šimašius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Šiemet Vilniaus miesto savivaldybės atminimo ženklu „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“ apdovanoti:

Rasa Bankauskienė, Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Grigiškių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė,
Audronė Beleckienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Apskaitos skyriaus vedėja,
Vaida Bončkienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Eismo organizavimo skyriaus Saugaus eismo poskyrio vyriausioji specialistė,
Darius Daunoras, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vyriausiojo miesto architekto skyriaus Kultūros paveldo apsaugos poskyrio vedėjas,
Renata Gelažauskienė, Tarandės bendruomenės pirmininkė,
Marija Jėčiuvienė, Markučių bendruomenės narė,
Edita Kavaliauskienė, Antakalniečių bendruomenės pirmininkė,
Vytautas Kirsnys, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Lazdynų seniūnijos seniūnas,
Neringa Kleniauskienė, Balsių bendruomenės pirmininkė,
Lina Koriznienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vedėja,
Ričardas Kukevičius, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Inovacijų ir technologijų grupės patarėjas,
Birutė Lavrinovičienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė,
Valerija Liaudanskienė, Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, logopedė,
Martynas Marcinkevičius, viešosios įstaigos Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro direktorius,
Daiva Mikulskienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja,
Jurijus Muraško, akcinės bendrovės „Vilniaus šilumos tinklai“ Šilumos tinklų skyriaus meistras,
Danuta Narbut, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja,
Anton Nikitin, savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas,
Virginijus Pauža, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus vedėjas,
Roma Vida Pivorienė, Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė,
Jurga Pociūtė-Mikūtienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių ir turizmo skyriaus l. e. p. patarėja,
Guoda Ropaitė-Beigė, Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė,
Egidija Urbanavičienė, Vilniaus Šilo mokyklos direktorė,
Justina Užumeckaitė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Teisės grupės patarėja,
Dainius Vaitulionis, akcinės bendrovės „Vilniaus vandenys“ Vandentiekio ir nuotekų stočių skyriaus vadovaujantis inžinierius.

„Savivaldybėje dirbu 16 metų ir labai myliu savo darbą, nes čia matau prasmę, galiu prisidėti ir inicijuoti pokyčius. Nors būna labai sunkių dienų, bet kiekvieną rytą noriu eiti į darbą ir tikrai sekmadienio vakarais nejaučiu streso. Labai gera, kad turiu ne tik puikią komandą, bet ir palaikančius ir leidžiančius klysti vadovus. Jaučiuosi labai maloniai nustebinta dėl apdovanojimo. Tačiau dirbu ne dėl jų. Bet visada smagu būti įvertintai“, – kalbėjo apdovanojimą šiandien atsiėmusi L. Koriznienė.

Atminimo ženklą šiemet gavo kokybiškai, nuoširdžiai ir atsakingai dirbantys, pasiekę puikių rezultatų įvairiose savivaldos bendruomenės srityse: aplinkos apsaugos, sveikatos ir socialinių reikalų, kultūros, meno ir sporto, švietimo ir mokslo, priešgaisrinės apsaugos ir teisėsaugos, turizmo, laisvalaikio ir pramogų, ūkio, verslo ir paslaugų, bendruomenės telkimo, labdaros, paramos, savanorystės, tautinių bendrijų ir tarptautinio bendradarbiavimo, savivaldos politikos, administravimo ir viešojo intereso gynimo srityse, taip pat Savivaldybės tarybos, Savivaldybės administracijos, seniūnijos ir kitoje veikloje.

Savivaldos dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų savivaldybės gyventojų šventė. Sveikiname visą Vilnių savivaldos dienos proga!