Apklausa: kaip vertinate keliones viešuoju transportu Vilniuje?

Norime sužinoti, kaip viešojo transporto kelionių kokybę Vilniuje vertina patys keleiviai. Todėl reguliariai atliekame keleivių pasitenkinimo apklausą. Šiais metais apklausa jau startavo ir tęsis visą spalį. Žinome, kad keleiviai turi pastebėjimų ir pasiūlymų. Kiekvieno  įsitraukimas, konstruktyvi nuomonė padeda teikti kokybiškesnes paslaugas, kad judėti mieste autobusais, troleibusais būtų paprasta, patogu.

  • Apklausą vykdome viešojo transporto stotelėse, nenustebkite, jei sulauksite klausimų. Ją atliekantys darbuotojai laikosi visų saugumo reikalavimų – dėvi kaukes, vienkartines pirštines, kiek įmanoma laikosi didesnio atstumo.
  • Savo nuomonę greitai ir patogiai galite išsakyti ir internetinėje apklausoje. Prireiks vos 5 minučių: https://arcg.is/rCXen. Tikimės ir prašome argumentuotos nuomonės ir sąžiningos kritikos, jei turite jos.

Iš ankstesnių apklausų matome, kad didžiajai daliai miestiečių svarbiausi viešojo transporto patrauklumo kriterijai yra šie – kelionės greitis, viešojo transporto parko atnaujinimas,  dažniau, patogiau kursuojančios ar talpesnės transporto priemonės. Būtent tuo ir remiamės toliau atnaujindami viešojo transporto parką, tobulindami visą viešojo transporto sistemą.

Naujausios dvejų pastarųjų metų apklausos rodo,  kad Vilniaus autobusus ir troleibusus bei visą viešojo transporto darbo organizavimą vertinate beveik 8 balais iš 10. Tai yra aukščiausi įvertinimai per visą apklausų vykdymo istoriją.