Sostinėje veiks e.Kalėdų miestelis – verslininkai ir dovanų kūrėjai jau kviečiami registruotis

 

Kalėdų miesteliai iš Vilniaus Katedros ir Rotušės aikščių ar Dizaino skvero žiemos švenčių metu persikels į elektroninę erdvę – Vilnius kviečia verslininkus jau dabar registruotis į e. Kalėdų miestelį, kad savo dovanas, suvenyrus ir paslaugas galėtų skelbti www.kaledossostineje.lt.  Gruodį virtualioje erdvėje taip pat bus galima rasti dar daug kitų įdomių alternatyvų.

„Šiemet tokie jau metai, kai įprastoms miestą džiuginančioms veikloms reikia ieškoti alternatyvų. Vasarą meno kūrinius iš galerijų iškėlėme po atviru dangumi į akciją „Menas be stogo“, žiemą Kalėdų miestelius dėl saugumo keliame į internetą – nors emocija ir nebus ta pati, tačiau tai bent dalinai kompensuos pandemijos sukurtus ribojimus ir leis vilniečiams pasidžiaugti įdomiomis kalėdinėmis dovanomis“, –  sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

E. Kalėdų miestelyje kiekvienas, nekeldamas kojos iš namų, galės apsipirkti saugiai ir patogiai. Tai bus puiki abipusiai naudingų mainų galimybė visiems – ir verslininkams, kurie visus metus rengėsi šventiniam sezonui, ir įpratusiems ieškoti dovanų tradicinėse kalėdinėse mugėse.

Specialioje www.kaledossostineje.lt svetainės skiltyje e. Kalėdų miestelis bus pateiktas prekybininkų sąrašas bei nuorodos į jų svetaines, kur kiekvienas lankytojas turės iš ko pasirinkti ir bus šiltai ir saugiai aptarnautas.

Virtualusis e.Kalėdų miestelis veiks nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki pat šventinio sezono pabaigos 2021 m. sausio 7 d.

Organizatorius pasilieka teisę spręsti ir atrinkti tuos prekybininkus, kurie, jo manymu, atitinka mugės koncepciją. Norintieji pasiūlyti originalių, kokybiškų produktų ir (ar) prekių e. Kalėdų miesteliui, kviečiami teikti paraiškas iki 2020 m. lapkričio 20 d.

Užpildyti elektroninę dalyvio paraiškos anketą galima www.kaledossostineje.lt svetainėje, meniu skiltyje E-KALĖDŲ MIESTELIS: https://www.kaledossostineje.lt/e-kaledu-miestelis/

Iki 2020 m. lapkričio 26 d. visi, pateikusieji paraiškas, bus informuoti, ar pateko į e. Kalėdų miestelį.

Daugiau informacijos: tel. 8 650 22 663 arba  el.p. ekaledumiestelis@kaledossostineje.lt.