Į sostinę iš aplinkinių rajonų atvykstančiųjų patogumui – naujos Vilniečio kortelių platinimo vietos  

Į Vilnių atvykstančių ir čia viešuoju transportu judančių keleivių patogumui plečiamas Vilniečio kortelių platinimo tinklas. Nuo lapkričio 12 d. kortelę galima įsigyti arba papildyti Juodšilių „Lietuvos pašto“ skyriuje, adresu Mokyklos g. 9. Be to, artimiausiu metu platinimo vietomis taps ir „Maxima“ parduotuvės Nemenčinėje ir Maišiagaloje.

„Turime ne vieną patogų būdą įsigyti elektroninius viešojo transporto bilietus kelionėms sostinėje, o taip pat nusprendėme plėsti ir fizinių platinimo vietų tinklą rajonuose. Mūsų tikslas, kad įsigyti bilietus visiems būtų paprasta, netektų ieškoti papildomos informacijos, kaip tai padaryti. Kasdien iš rajoninių vietų į Vilnių juda nemaža dalis čia dirbančių, todėl fizinės platinimo vietos bus papildomas patogumas jiems“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Juodšilius su Vilniaus traukinių ir autobusų stotimi jungia 82 maršruto autobusas. Susiplanuoti savo kelionę viešuoju transportu galima čia: www.judu.lt. Iki šiol Juodšilių gyventojams įsigyti viešojo transporto bilietus fizinėje prekybos vietoje galimybės nebuvo.

Tiek vilniečiai, tiek miesto svečiai bet kuriuo metu gali įsigyti bilietus ir mobiliosiose programėlėse m.Ticket ar Trafi. Ketinantys už kelionę mokėti Vilniečio kortele gali patogiai naudotis e.savitarna: https://mano.vilniustransport.lt/ ir papildyti Vilniečio kortelę bilietais arba pageidaujama suma pildyti e. piniginę.

Be to, viešojo transporto keleivių patogumui Vilniečio kortelę įsigyti ir pildyti norimais bilietais Vilniuje galima daugiau nei 280 fizinių bilietų platinimo vietų. Visų jų žemėlapį rasite čia: https://bit.ly/3bmu8iwBilietų platinimo vietų darbo laikas gali keistis, atsižvelgiant į naujus sprendimus dėl epidemiologinės situacijos.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt