Moksleiviams: „Galiu. Moku. Žinau. Proto, kūno ir emocijų mankštos harmonija“

Gruodžio 7, 8, 9, 10 d. 5-12 kl. moksleivius kviečiame dalyvauti vaikams ir jaunimui pritaikytame Online laisvalaikio projekte „Galiu. Moku. Žinau. Proto, kūno ir emocijų mankštos harmonija“.

Tai nemokamas 4 d. kursas nuo 16 iki 19 val.

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto Savivaldybės ir VšĮ Sporto linija – Krokodiliukas lėšomis, todėl šio Projekto veiklose visi norintieji gali dalyvauti ir Projekto veiklų naudą gauti nemokamai.

Kviečiame registruotis akrobatika@krokodiliukas.lt nurodant vaiko vardą, pavardę ir klasę.

Kiekvienam užsiregistravusiam atsiųsime prisijungimo ZOOM duomenis ir detalią informaciją apie Projekto veiklas bei jų laiką.

Užpildykite savo laisvalaikį naudingomis, prasmingomis ir įdomiomis veiklomis!

Preliminari dienotvarkė*:

16:00-16:30 kūno mankšta (fizinės sveikatos gerinimas jėgos treniruotės metu) -reikalinga patogi apranga;

16:45-17:45 emocijų mankšta (neurografika) – reikalingas A4 formato lapas, flomasteriai, spalvoti pieštukai, markeriai;

18:00-19:00 proto mankšta (paskaita ir konsultacijos dienos tema) – nereikalauja papildomo pasiruošimo.

Projekto veiklų visuma sudaro sąlygas užsiimti prasminga, turininga ir harmoninga popamokine ugdomąją veikla, patraukliai ir įdomiai suteikiančia žinių, suteikiančia motyvaciją kurti, siekti aukštų tikslų, aiškiai identifikuoti savo siekius ir suprasti savo vietą visuomenėje. Harmoningai ir inovatyviai organizuojamos ir derinamos veiklos sudaro sąlygas ugdytiniams naujai atrasti fizinių užsiėmimų naudą gerinant akademinius pasiekimus, o emocinę pusiausvyrą suteikiantys meniniai užsiėmimai subalansuoja vaikų ir jaunimo dienos įspūdžius bei padeda saviraiškos priemonėmis atskleisti vidinę būseną ir sumažinti įtampas.

Aukščiau apibrėžti projekto siekiai bus įgyvendami vykdant šias veiklas:

Skaitant ir interaktyviai vizualizuojant paskaitas temomis:

„Motyvacija mokantis namuose“

„Įvaizdis virtualioje erdvėje – sėkmingo kelio pradžia“

„Aš vaikas. Mano teisės ir pareigos“

„Savanorystė – pozityvi ugdymo priemonė“

Vykdant meninio kultūrinio pobūdžio švietimą – vedant neurografikos užsiėmimus.

Neurografika – tai grafinis mūsų santykio su problema bei mūsų problemos pojūčių transformacijos metodas. Šis art-terapijos metodas itin aktualus esant socialinio kontakto trūkumui, kuris sukelia vidines įtampas, mažina natūralia motyvaciją veikti. Neurografika leidžia išlieti savo emocijas ant popieriaus, t. y. meditaciniu principu padeda stabilizuoti nuotaiką ir subalansuoti jausmus.

Užtikrinant sportinio švietimo užsiėmimus – vedant vaikų ir jaunimo mėgiamiausias lankstumo bei jėgos treniruotes. Sportinės veiklos suteikiamas aktyvumas ir tikslingas raumenų grupių lavinimas padeda mažinti fiziologines įtampas, kurias įtakoja itin sumažėjęs aktyvumas bei judėjimas. Sportinė veikla išplečia „vieno kvadratinio metro“ veiklos ir mokymosi erdvę, įgalina vaikus ir jaunuolius pajusti judesio naudą emocinei būklei.

2020-11-07 iki 2020-11-10 nuo 16 iki 19 val.

*Organizatoriai pasilieka teisę tikslinti ir keisti dienotvarkę.

Visi užsiregistravę į projekto veiklas sutinka, kad ataskaitos Savivaldybei tikslais projekto veiklos gali būti įrašomos, laikantis BDAR reikalavimų.

Daugiau informacijos suteiks:

Projekto organizatorė

Marina Ososova

+37061240005