Keleivių patogumui – naujos Vilniečio kortelių platinimo vietos

 

Į Vilnių atvykstančių ir čia viešuoju transportu judančių keleivių patogumui plečiamas Vilniečio kortelių platinimo tinklas. Nuo sausio 14 d. kortelę galima įsigyti arba papildyti Maxima parduotuvėse Nemenčinėje (Švenčionių g. 44) ir Maišiagaloje (Mokyklos g. 3).

Iki šiol minėtose vietose gyventojams įsigyti viešojo transporto bilietus fizinėje prekybos vietoje galimybės nebuvo.

„Turime ne vieną patogų būdą įsigyti elektroninius viešojo transporto bilietus kelionėms sostinėje, o taip pat nusprendėme plėsti ir fizinių platinimo vietų tinklą rajonuose. Šiuo metu judumas laikinai ribojamas, skatiname atsakingai planuotis savo visas keliones iš namų. Tačiau sugrįžus įprastesniame gyvenimo tempui norime, kad įsigyti bilietus visiems būtų paprasta, netektų ieškoti papildomos informacijos, kaip tai padaryti. Kasdien iš rajoninių vietų į Vilnių juda nemaža dalis čia dirbančių, todėl fizinės platinimo vietos bus papildomas patogumas jiems“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Susiplanuoti savo kelionę viešuoju transportu ir pasitikrinti tvarkarščius galima čia: www.stops.lt

Tiek vilniečiai, tiek miesto svečiai bet kuriuo metu gali įsigyti bilietus ir mobiliosiose programėlėse m.Ticket ar Trafi. Ketinantys už kelionę mokėti Vilniečio kortele gali patogiai naudotis e.savitarna: https://mano.vilniustransport.lt/ ir papildyti Vilniečio kortelę bilietais arba pageidaujama suma pildyti e. piniginę.

Be to, viešojo transporto keleivių patogumui Vilniečio kortelę įsigyti ir pildyti norimais bilietais Vilniuje galima daugiau nei 280 fizinių bilietų platinimo vietų. Visų jų žemėlapį rasite čia: https://bit.ly/3bmu8iw. Bilietų platinimo vietų darbo laikas gali keistis, atsižvelgiant į naujus sprendimus dėl epidemiologinės situacijos.