Pasiilgusiems romantikos – išskirtiniai Valentino dienos pasiūlymai iš sostinės viešbučių ir restoranų

 

Nors tebesitęsiantis karantinas apribojo galimybę svarbias metų šventes paminėti įprastai, sostinės įsimylėjėliai šią Valentino dieną galės sutikti saugiai, bet ne mažiau romantiškai. Vilniaus restoranai, kavinės ir viešbučiai siūlo užsisakyti nekasdienę vakarienę į namus arba romantiškai vakarą praleisti viešbučio apartamentuose. Kiekvienas savo vienintelį Valentino dienos pasiūlymą gali išsirinkti “Go Vilnius” svetainėje.

Nuo degustacijos namuose iki nekasdienės viešnagės 

„Valentino diena vilniečiams net ir šiuo neįprastu karantino laikotarpiu gali tapti galimybe patirti naujų įspūdžių, paragauti naujų patiekalų ar pasilepinti viename iš puikių miesto viešbučių, – sako sostinės turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė. – Be to, tai gera proga palaikyti nelengvą metą išgyvenančius sostinės viešbučius ir restoranus.”

Apsilankę svetainėje vilniečiai galės rinktis iš įvairiausių Valentino dienos pasiūlymų – nuo egzotiškų vakarienių ir prabangių kambarių iki saldžių užkandžių ir neįpareigojančios galimybės pakeliauti savo mieste.

Galima užsisakyti viešbučio apartamentus su nakvyne ir juose pavakarieniauti, arba į viešbučio kambarį atvykti tik romantiškos vakarienės žvakių šviesoje. Taip pat siūloma užsisakyti išskirtines vakarienes iš geriausių sostinės restoranų, viešbučių restoranų bei kavinių tiesiai į namus.

Vakarienė viešbučio kambaryje be nakvynės yra karantino naujiena – iki pandemijos tokia paslauga nebuvo teikiama. Daugumos viešbučių pasiūlymai galioja visą šventinį Valentino dienos savaitgalį, jiems taikomos ir specialios kainos. Vakarienes bei nakvynes viešbučiuose gali įsigyti vienas namų ūkis arba vienos šeimos atstovai. Vietas patartina rezervuoti iš anksto.

Iniciatyvą įkvėpė patirtis

Tai ne pirma panašaus pobūdžio „Go Vilnius“ iniciatyva. Praėjusių metų pabaigoje, siekiant palaikyti nuo pandemijos nukentėjusius sostinės restoranus, „Go Vilnius“ internetinėje svetainėje buvo sukurtas specialus polapis „Vilniaus restoranai per šventes persikelia į jūsų namus“, kuriame svetainės lankytojai galėjo rasti šventinius patiekalų rinkinius Kūčių vakarienei, Kalėdų ir Naujųjų metų stalui. Polapis susilaukė didelio populiarumo, o dalis restoranų savo planuojamus priimti užsakymus viršijo net kelis kartus.

Naujojoje Valentino dienos iniciatyvoje dalyvauja tokie sostinės viešbučiai kaip „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“, „Hillton Garden Inn“, „Relais&Chateaux Stikliai hotel“, „Pacai“, „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ ir kiti. Tarp vakarienes siūlančių restoranų – „Veranda“, „Mykolo 4“, „Balzac“, „Blue Lotus“ ir kiti.

Visą informaciją apie specialius Valentino dienos pasiūlymus galite rasti „Go Vilnius“ polapyje: https://www.govilnius.lt/aplankykite/rekomenduojame/sv-valentino-dienos-svente.