Vilniaus administracijos direktore siūloma skirti L. Koriznienę

 

Vilniaus miesto savivaldybės tarybai į administracijos direktoriaus pareigas meras Remigijus Šimašius siūlo skirti Liną Koriznienę. Pasak mero, L. Koriznienė – žmogus, kuris pozityvumu įkvepia kitus veikti, gerai pažįsta savivaldybę ir jos darbuotojus, o darbais jau įrodė gebėjimą būti lydere.

„Lina ypač daug padarė, kad miesto savivaldybė taptų tokia, kokia yra – dinamiška, kūrybinga ir veržli. Dar svarbiau – Lina turi daugybę energijos bei idėjų savivaldybės administraciją vesti tokia kryptimi, kad ji dar labiau telktų, įkvėptų ir įgyvendintų tai, kas užsibrėžta“, – sako R. Šimašius.

Anot R. Šimašiaus, administracijos direktorei formuluojami labai aiškūs uždaviniai: užtikrinti sklandų pradėtų infrastruktūros projektų užbaigimą, išlaikyti ir sustiprinti keturias pagrindines strategines kryptis. Tai – ateičiai kūrybingas asmenybes ruošiantis Vilniaus švietimas, sklandus judėjimas mieste, patraukliais gyvenamaisiais rajonais tapę, humanišką veidą įgavę ir pagaliau desovietizuoti miegamieji rajonai, darni miesto plėtra į Stoties rajoną ir plačias jo prieigas visame Pietiniame Vilniuje.

Lina Koriznienė. Sauliaus Žiūros nuotr.

L. Koriznienė savivaldybėje iki šiol yra atsakinga už žmogiškųjų išteklių valdymo politikos sukūrimą, struktūrinių pokyčių įgyvendinimą, savivaldybėje įvairiose pozicijose dirba 16 metų.

Pasak L. Koriznienės, pasiūlymas užimti Administracijos direktorės pareigas buvo netikėtas, tačiau priimtas galvojant apie iššūkius, atsakomybę ir laukiančius darbus.

„Labai myliu Vilnių – tai yra svarbiausias pagrindas norint gerai dirbti savivaldybėje. Vilniečių skaičius kiekvienais metais auga, jie nori gauti geresnes paslaugas. Todėl būsimas Administracijos vadovas turės pagrindinį dėmesį skirti tiesiogiai vilniečių labui dirbančių specialistų darbo kokybei gerinti, suteikti jiems visus reikalingus įrankius, kad savivaldybės paslaugos ir procesai veiktų darniai. Priimu tai kaip didžiulę atsakomybę ir mero pasitikėjimą“, – sako L. Koriznienė.

Administracijos direktorės kandidatūrą tarybai ketinama teikti kovo 10-osios posėdžiui. Tame pačiame tarybos posėdyje bus teikiamas ir dabartinio direktoriaus Povilo Poderskio atleidimo iš pareigų klausimas.

Savivaldybės administracijos direktorius į pareigas skiriamas mero teikimu ir savivaldybės tarybos sprendimu savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt