Viešasis transportas kovo 11 d. – šventinės dienos tvarkaraščiai, srautus stebės kontrolė

 

Kovo 11-ąją viešasis transportas Vilniuje kursuos pagal sekmadienio ir šventinės dienos tvarkaraščius. Miestiečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 31-ąsias metines kviečiami minėti šventiškai, tačiau saugiai ir atsakingai. Keleivių srautus intensyviausiose stotelėse stebės ir reguliuos viešojo transporto keleivių kontrolė, primins apie kaukių dėvėjimą ir kitas tebegaliojančias saugumo taisykles.

Kadangi šventiniai renginiai ir gyvi minėjimai mieste nevyks, įprastai galiojanti nemokamo viešojo transporto diena šiemet dėl pandemijos kovo 11 d. nėra organizuojama. Dar 2020 m. gruodį Vilniaus miesto Taryba pritarė, jog šalyje esant ekstremaliajai situacijai, kurios metu ribojami žmonių susibūrimai, nemokamas viešasis transportas nėra planuojamas.

Keleiviams primenama viešajame transporte ir toliau dėvėti apsaugines veido kaukes, kad jos dengtų nosį ir burną, laikytis saugaus atstumo. Būtina dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant, dezinfekcinio skysčio keleiviai ras kiekviename autobuse ir troleibuse.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Naujausi tvarkaraščiai visada skelbiami www.judu.lt, programėlėse Trafi, m.Ticket, teirautis galima ir telefonu 8 5 210 7050. Viešojo transporto užpildymą sekti ir iš anksto planuoti keliones galima čia: https://bit.ly/36Hf5zw