Vilniaus „Senjorų avilys“ įkūrė socialinės globos skyrių

Vos prieš 2 metus sostinėje buvusios “Darbo biržos” pastate (J. Kubiliaus g. 2, Vilnius), duris atvėrė jauki erdvė, skirta vyresniems Vilniaus miesto gyventojams, “Senjorų avilys” kurioje, iki visų gyvenimus įšaldžiusio karantino, buvo vykdomos įvairiausios veiklos senjorams įdomiai praleisti savo laisvalaikį, pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių ar susitikti su bendraminčiais arbatos puodeliui.

Per šiuos du savo gyvavimo metus “Senjorų avilys” ne tik subūrė nuostabią senjorų bendruomenę, kuri yra be galo žingeidi, aktyvi, visuomet dvasiškai jaunatviška, nebijanti iššūkių, nevyriausybines organizacijas su puikiais lektoriais, kurie skiria savo laiką paįvairinti senjorų laisvalaikį, išmokyti kalbų, sportuoti, domėtis neatrastais dalykais, neabejingus rėmėjus, bet ir įkūrė socialinės globos skyrių antrame “Senjorų avilio” pastato aukšte.

Nuo šių metų vasario 15 d. pradėjęs veikti VšĮ “Sveikatos metai” įkurtas “Senjorų avilio” globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės globos paslaugos senyvo amžiaus asmenims, senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su sunkia negalia iš visos Lietuvos jau džiaugiasi ir rūpinasi pirmaisiais savo gyventojais.

“Senjorų avilio” globos skyriuje teikiama visuma paslaugų, kuriomis visiškai nesavarankiškam asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba. Čia asmenims suteikiamos apgyvendinimo, maitinimo, sveikatos priežiūros ir slaugos paslaugos, laisvalaikio ir užimtumo organizavimas, socialinis darbas, bendravimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas, pagalba rengiantis, maitinantis, prausiantis ir kt.

Į “Senjorų avilio” globos skyrių asmuo gali patekti su paskirtu savivaldybės arba asmeniniu finansavimu.

Daugiau informacijos apie “Senjorų avilio” globos skyriaus teikiamas paslaugas galite sužinoti telefonu 8 700 44777 arba el. p. globa@senjoruavilys.lt