Oficialu: Vilniaus savivaldybės Administracijai vadovauja Lina Koriznienė

 

Vilniaus miesto savivaldybės taryba šiandien pritarė mero Remigijaus Šimašiaus pasiūlymui į Administracijos vadovo pareigas skirti ilgametę savivaldybės darbuotoją Liną Koriznienę.

„Lina ypač daug padarė, kad miesto savivaldybė taptų tokia, kokia yra dabar – dinamiška, kūrybinga ir veržli. Dar svarbiau – Lina turi daugybę energijos bei idėjų savivaldybės Administraciją vesti tokia kryptimi, kad ji dar labiau telktų, įkvėptų ir įgyvendintų tai, kas užsibrėžta. Sveikinu ją su naujomis pareigomis ir linkiu sėkmės naujoje pozicijoje“, – sako R. Šimašius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Anot mero, Administracijos direktorei formuluojami labai aiškūs uždaviniai: užtikrinti sklandų jau pradėtų infrastruktūros projektų užbaigimą, išlaikyti ir sustiprinti keturias pagrindines strategines kryptis. Tai – ateičiai kūrybingas asmenybes ruošiantis Vilniaus švietimas, sklandus judėjimas mieste, patraukliais gyvenamaisiais rajonais tapę, humanišką veidą įgavę ir pagaliau desovietizuoti miegamieji rajonai, darni miesto plėtra į Stoties rajoną ir plačias jo prieigas visame Pietiniame Vilniuje.

L. Koriznienė savivaldybėje iki šiol buvo atsakinga už žmogiškųjų išteklių valdymo politikos sukūrimą, struktūrinių pokyčių įgyvendinimą, savivaldybėje įvairiose pozicijose dirba 16 metų.

„Labai vertinu mero ir visos Tarybos pasirinkimą. Puikiai suvokiu, kad savivaldybėje ir jos įmonių grupėje reikia dar daug ką tobulinti. Pirmiausiai – dialogą su vilniečiais. Viena mano svajonių – kad miestą kurtume mes visi kartu su vilniečiais, partnerystėje. O dabar, pirmiausi mano darbai – sklandus darbų tęstinumas miesto prioritetinėse srityse. Labai svarbus masinio vakcinavimo procesas, moksleivių sugrįžimas į mokyklas, miesto sugrąžinimas į normalų gyvenimą. Džiaugiuosi turėdama stiprią komandą, su kuria kursime sklandų miestą, kuriame gera gyventi, kurti, augti, ilsėtis“, – sako L. Koriznienė.

L. Koriznienė pakeitė anksčiau Administracijos direktoriaus pareigas nuo 2017 m. iki šiol ėjusį Povilą Poderskį, kuris karjerą tęs versle.

Administracijos direktorius į pareigas skiriamas mero teikimu ir Tarybos narių sprendimu, savivaldybės Tarybos įgaliojimų laikotarpiui.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt