Pirmą Velykų savaitgalio dieną Vilnius paskiepijo 3800 žmonių

 

Šiandien pradėjus atviros registracijos vilniečių, priklausančių kelioms prioritetinėms grupėms, vakcinaciją, paskiepyta daugiau nei 3800 žmonių. Savivaldybės teigimu, šis procesas – puiki įžanga į masinę vakcinaciją, kuriai Vilnius jau pasiruošęs.

Išvis šiandienai buvo registruoti 3969 vilniečiai, tad pasiskiepyti „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina neatėjo tik apie 140 asmenų. Nepanaudotos vakcinos nebus išpilamos, jomis rytoj bus skiepijami kiti atvykę gyventojai. Vilniaus miesto savivaldybė primena – registruotis skiepui galima ir toliau.

„Vakcinacijos procesas šiandien vyko labai sklandžiai, o dabar galime drąsiai džiaugtis puikiais skaičiais – didžioji dalis užsiregistravusių atėjo ir gavo savąjį skiepą. Rytoj darbai nesustoja, laukiame apie 2,5 tūkst. užsiregistravusių, tačiau vietų dar yra – kviečiame vakcinuotis“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Visi, priklausantys šiuo metu vakcinuojamoms prioritetinėms grupėms, registruotis skiepui gali čia: https://vakcina.vilnius.lt/

Šiuo metu yra apie 4000 laisvų vietų rytdienos, pirmadienio bei antradienio vakcinacijai. Keturi vakcinavimo centrai rytoj dirbs nuo 10 iki 18 val., pirmadienį ir antradienį – 8-19 val.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt