Skiepytis kviečiami neįgaliuosius ir sunkius ligonius slaugantys vilniečiai

Vilniuje ruošiamasi skiepyti dar vieną prioritetinę grupę – nuo penktadienio užsiregistruoti ir pasiskiepyti bus kviečiami neįgaliuosius ir sunkius ligonius slaugantys vilniečiai. Šiuo metu jau renkami šios grupės sąrašai.

Grupe 1.18 papildytas vakcinuotis šiuo metu kviečiamų gyventojų sąrašas: tai neįgalūs, nuolat slaugomi asmenys (arba turintys nuolatinės priežiūros I lygio poreikį, didelį ar vidutinį specialųjį poreikį); taip pat – neįgaliuosius slaugantys asmenys; tėvai ar globėjai, namuose slaugantys neįgalius ar sunkiomis ligomis (pagal grupę 1.1.4.) sergančius vaikus.

Pateikti savo duomenis sąrašams, pagal kuriuos bus vykdoma registracija, prašome čia https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/prioritetiniu-grupiu-registracija-fiziniams-asmenims

Jau penktadienį ši grupė bus pakviesta registruotis vakcinacijai internetu –  https://vakcina.vilnius.lt/

Slaugytojų grupėje 1.18. minima grupė 1.1.4. – didžiausios rizikos pacientai, šiuo atveju – vaikai: sergantieji lėtine inkstų liga, kuriems taikoma nuolatinė pakaitinė inkstų terapija (dializė); pacientai po organų arba kraujodaros kamieninių ląstelių transplantacijos; sergantys piktybinėmis kraujo ligomis, kuriems tęsiamas chemoterapinis, imunoterapinis ar taikinių piktybinių kraujo ligų gydymas arba kuriems toks gydymas baigtas ne seniau kaip prieš 24 mėn.; sergantys imunodeficito ligomis su antikūnų gamybos defektu, kai taikoma pakaitinė terapija imunoglobulinais.

Visas prioritetines grupes rasite čia