Vilnius nemažina apsukų – siūlo dar beveik 3,5 tūkst. vakcinų, registruoti kviečiama ir artimuosius

Vilniuje per pastarąsias keturias dienas skiepą nuo COVID-19 gavo virš 12 000 gyventojų, tačiau apsukos nemažinamos ir trečiadienį – ketinama paskiepyti dar 3 466 vilniečius. Vilniaus miesto savivaldybė primena – registruotis skiepui galima ir toliau, kadangi skiepijimas „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) tęsis, o laisvų vietų dar yra. Registracija vyksta svetainėje https://vakcina.vilnius.lt

Registruotis skiepui galima ne tik pačiam, sistemoje galima užregistruoti ir artimąjį, kuris patenka į paskelbtas prioritetines grupes.

Jau šią savaitę prioritetinių grupių sąrašus papildys pareigūnai, kurių sąrašai jau renkami, taip pat asmenys, kurie rūpinasi neįgaliaisiais, psichiatrines paslaugas teikiantys specialistai.

Sauliaus Žiūros nuotr.

Šios savaitės pabaigoje tikimasi gauti didelę „Pfizer-BioNTech” vakcinų siuntą, kuria pirmiausiai bus skiepijami 65 metų ir vyresni asmenys, nurodę, kad nori būtent šios vakcinos.

Šiuo metu yra virš 3 tūkst. laisvų vietų skiepui gauti, registruojantis per elektroninius valdžios vartus bus galima pasirinkti ir norimą vakcinacijos laiką, ir patogiausią iš 4 vakcinavimo vietų.

Nuotraukos – Sauliaus Žiūros.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt