Vilnius kviečia skiepui registruotis prioritetines grupes

Nuo šiandienos, Vilnius kviečia registruotis visas Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintas prioritetines grupes. Tarp jų: policijos pareigūnai, senjorai, pedagogai, abiturientai (18 metų ir vyresni), dėstytojai, asmenys, kurie turi lėtinių ligų, taip pat slaugantieji neįgaliuosius. Jiems bus pasiūlyti artimiausi vakcinacijos laikai, beliks tik išsirinkti laiką ir patogiausią vietą. Gyventojai galės rinktis ne tik norimą vakcinacijos laiką ar vietą, bet ir vakciną. Registruotis galima jau šiandien, nuo 15 val. puslapyje vakcina.vilnius.lt.

Sauliaus Žiūros nuotr.

Tuo metu ketvirtadienį prasidėjęs aktyvus 65 ir vyresnio amžiaus vilniečių skiepijimas bus tęsiamas ir toliau. 65 ir vyresnius asmenis gali registruoti ir jų artimieji, draugai ar net kaimynai, tai paprastai galima padaryti internetinėje svetainėje vakcina.vilnius.lt.

„Skiepijimas Vilniuje nesustoja – vien šiandienai skiepą gauti užsiregistravo 3500 senjorų, kurie gaus „Pfizer-BioNTech“ vakciną. Na, o jau dabar ruošiamės rytojui ir kviečiami kitas prioritetines grupes gauti savo norima vakciną“, – sakė administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Vakcinacija toliau bus vykdoma Vilniaus miesto savivaldybėje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B), Karoliniškių ir Šeškinės poliklinikose.

Nuolat atnaujinama informacija ir registracija visoms prioritetinėms grupėms – https://vakcina.vilnius.lt/.