Skiepytis vyresnius nei 55 metų gyventojus Vilnius kvies vėliau

5745 per dvi savaitgalio dienas paskiepyti žmonės – sostinėje nuo ilgojo Velykų savaitgalio nemažėja vakcinacijos apimtys. Vilnius pirmasis iš didmiesčių vakcinavo 55 proc. vyresnių nei 65 m. gyventojų, nuo praėjusio antradienio skiepytis kviečiami ir kontaktiniu būdu dirbantys pareigūnai bei prekybos sektoriaus darbuotojai bei strateginių įmonių darbuotojai (prioritetinė grupė 1.20), nuo penktadienio – neįgalūs ar neįgalius artimuosius slaugantys vilniečiai (prioritetinė grupė 1.18).

Visos šios grupės dar bus kviečiamos registruotis ir vėliau, tik po pertraukos – nuo antradienio vakaro. Nuo šiandien, 16 val., iki pirmadienio popietės dar kartą išskirtinė galimybė registracijai sudaroma statistiškai jautriausiai koronavirusui gyventojų grupei – vyresniems nei 65 m. vilniečiams.

Skiepui „Pfizer“ vakcina (kitaip – „Comirnaty“, pagaminta Pfizer-BioNTech) senjorams numatyta 8730 vietų. Registruotis jie gali rinkdamiesi laiką antradienį ir trečiadienį patogiausioje iš keturių vakcinavimo vietų (Vilniaus miesto savivaldybė (Konstitucijos pr. 3), Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B), Karoliniškių ir Šeškinės poliklinika).

Registruotis galima internetu vakcina.vilnius.lt, o padėti tai padaryti elektronine bankininkyste nesinaudojantiems savo artimiesiems ar kaimynams gali kiekvienas. Į senjorų registraciją įsitrauks ir seniūnijos. Registruojamam asmeniui tereikės pateikti savo asmens kodą ir telefono numerį.

Pagelbėti registruojantis gali ir Vilniaus miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centras (nemokamas trumpasis numeris – 19002).

REGISTRACIJA BALANDŽIO 13–14 DIENOMS

Balandžio 11 d. 16 val. – balandžio 12 d. 16 val. – vyresni nei 65 m.
Balandžio 12 d. 16 val. – vyresni nei 55 m. (taip pat ir grupė nuo 65 m.)
Balandžio 13 d. nuo 16 val. – visos prioritetinės grupės (1.18, 1.20, vyresni nei 55 m.)