J. Basanavičiaus gatvėje – laikini eismo ir viešojo transporto judėjimo pokyčiai

 

Balandžio 12–21 d. J. Basanavičiaus gatvėje dėl inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbų numatomi eismo ir viešojo transporto judėjimo pokyčiai.

Bus draudžiamas transporto eismas J. Basanavičiaus gatvėje tarp Pylimo ir Vingrių gatvių. Darbų zoną rekomenduojama apvažiuoti gretimomis gatvėmis – Švitrigailos g., Kauno g. ir Vingrių g.

Balandžio 12–21 d. keisis 21 autobusų maršruto bei 6 ir 12 troleibusų maršrutų darbo organizavimas.

Kaip keisis viešojo transporto judėjimas?

21 maršruto autobusai iš Centro Lazdynėlių kryptimi iki Reformatų stotelės važiuos įprasta trasa, o toliau važiuos Pylimo, Naugarduko, Švitrigailos gatvėmis ir įsukus į Savanorių prospektą grįš į įprastą trasą. Kursuodami pakeista trasa, autobusai nestos Algirdo stotelėje, tačiau papildomai stos MO muziejaus ir Taraso Ševčenkos st. (Lazdynėlių kryptimi) viešojo transporto stotelėse.

Keleiviai iš Algirdo stotelės 21 maršruto autobusus pasiekti galės atvykę iki Taraso Ševčenkos (Centro kryptimi) arba Simono Konarskio stotelių.

6 ir 12 maršrutų troleibusai Žirmūnų kryptimi iki J. Basanavičiaus–Švitrigailos–Vinco Kudirkos gatvių sankryžos kursuos įprasta trasa, o toliau važiuos Vinco Kudirkos, J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto gatvėmis ir Žaliuoju tiltu grįš į įprastas trasas.

Kursuodami pakeistomis trasomis, troleibusai nestos Algirdo, Trakų, Reformatų, Centro poliklinikos, Jogailos ir Vinco Kudirkos aikštės viešojo transporto stotelėse. Tačiau papildomai stos šiose stotelėse: M. K. Čiurlionio, J. Tumo – Vaižganto, Kražių bei Operos ir baleto teatro.

Artimiausia 6 ir 12 maršrutų troleibusų stotelė nuo Algirdo stotelės – M. K. Čiurlionio stotelė. Artimiausia viešojo transporto stotelė nuo Trakų stotelės – Reformatų stotelė. Iš šios stotelės keleiviai, 1G ir 53 maršrutų autobusais atvykę į Žaliojo tilto stotelę, turės galimybę persėsti į minėtus 6 ir 12 maršrutų troleibusus. O keleiviai, norintys vykti nuo Reformatų stotelės Savanorių pr. kryptimi, galės  persėsti į 6 ir 12 maršrutų troleibusus, atvykę 1, 7 maršrutų troleibusais iki Vinco Kudirkos gatvėje esančios J. Tumo Vaižganto stotelės Savanorių pr. kryptimi.

Atsižvelgiant į minėtų maršrutų trasų pokyčius, nuo balandžio 12 d. bus keičiami ir šių maršrutų tvarkaraščiai. Su tvarkaraščiais susipažinti galima interneto tinklalapyje www.stops.lt nuo balandžio 7 d.

Naujausi tvarkaraščiai visada skelbiami www.judu.lt, programėlėse Trafi, m.Ticket, teirautis galima ir telefonu 8 5 210 7050. Keliones viešuoju transportu galima iš anksto planuoti čia: https://bit.ly/36Hf5zw

Atsiprašome už laikinus nepatogumus, vairuotojai prašomi laikytis Kelių eismo taisyklių.