Už prisidėjimą prie ateities kartų švietimo: mecenato ženklas įteiktas D. Tvarijonavičiui

 

Šiandien, sostinės meras Remigijus Šimašius įteikė Vilniaus miesto mecenato ženklą verslininkui, mokslų daktarui Danui Tvarijonavičiui – už mecenuojamą Vilniaus universiteto fondą, kuriam skyrė 300 tūkst. eurų. D. Tvarijonavičius prisijungė prie kitų esamų penkių fondo dalininkų.

„Man garbė šiandien spausti ranką bei įteikti mecenato ženklą dar vienam oficialiam miesto mecenatui – D. Tvarijonačiaus sprendimas neatlygintinai paremti Vilniaus universitetą yra įkvepiantis bendruomeniškumo ir altruistiškumo pavyzdys, kuriuo, tikiu, seks dar ne vienas būsimas mecenatas. Ačiū Danui, jo šeimai bei įmonei, už supratimą, koks svarbus yra švietimas ir sveikinu pasiryžimą prisidėti prie ateities kartų švietimo lyderių ugdymo“, – kalbėjo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Mecenato vardas ir ženklelis – simbolinis įvertinimas labai reikšmingos veiklos, kuri vysto ir augina miestą, kuria bendruomenės gerovę ir savo pavyzdžiu skatina ir kitas privačias iniciatyvas prisidėti prie kultūros, meno, mokslų vystymo.

Medicinos ir biochemijos mokslų daktaras D. Tvarijonavičius yra įmonės „Roquette Amilina“ valdybos pirmininkas ir akcininkas, tarptautinės grupės „Roquette Freres“ vieno iš mokslinių padalinių vadovas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos mecenavimo įstatymu, savivaldybės, kuriose nuolatinių gyventojų yra daugiau kaip 25 tūkst., arba savivaldybės, kurioms suteiktas Lietuvos Respublikos kurorto statusas, mecenato vardą suteikia asmeniui, skyrusiam ne mažiau kaip 250 tūkst. eurų dydžio paramą mecenuojamam projektui (projektams) įgyvendinti savivaldybės lygmeniu.