Vilnius jau kviečia registruotis skiepui „Litexpo“ centre, pirmenybę dar kartą teikia senjorams ir švietimo sričiai

Kitą savaitę Vilnių pasieks dar viena didelė „Pfizer-BioNTech“ („Comirnaty“) siunta, iš kurios pirmam skiepui bus skirta virš 10 tūkst. vakcinų. Nuo šiandien popietės išskirtinai kviečiami registruotis 65 metų ir vyresni vilniečiai, mokytojai, abiturientai (18 metų ir vyresni). Registruotis galima jau dabar puslapyje https://vakcina.vilnius.lt/.

Vilnius šiuo metu yra pasiskiepijęs apie 60 proc. senjorų.

Šį savaitgalį Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai telefonu skambins tiems senjorams, kurie nori skiepytis, pagal „Tele2“ ir „Telia“ skambučius surinktą informaciją, ir juos registruos skiepui.

Verta pažymėti, kad 65 ir vyresnius asmenis gali registruoti ir jų artimieji, draugai ar net kaimynai, tai paprastai galima padaryti internetinėje svetainėje vakcina.vilnius.lt.

Primename, kad nuo gegužės 3 d. abiturientai galės grįžti į mokyklas. Tai jie galės daryti būdami pasiskiepiję arba atlikę testą. Šiuo metu suskubę pasiskiepyti abiturientai antrąjį skiepą gaus iki pirmųjų valstybinių egzaminų, kurie numatomi birželio mėnesį.

Sauliaus Žiūros nuotr.

Jau galima registruotis skiepui didžiausiame Vilniaus vakcinacijos centre – parodų rūmuose „Litexpo“. Šis vakcinacijos centras startuos nuo balandžio 26 d., pirmadienio. Jame veiks 50 vakcinavimo kabinų.

Visos kitos visuomenės grupės vėl registruotis bus pakviestos pirmadienio popietę, daugiau informacijos vakcina.vilnius.lt.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt