Savivaldybės pastate sužibo žinutė gyventojams – kviečiami skiepytis visi 55+ vilniečiai

Kviesdama visus vyresnius nei 55 m. vilniečius registruotis skiepui „Pfizer-BioNTech“ („Comirnaty“) vakcina, antradienio vakarą Vilniaus miesto savivaldybė pastato languose užžiebė užrašą 55+.

Galimybė skiepyti darbingo vyresnio amžiaus gyventojus atsirado šią savaitę Vilniui gavus papildomą vakcinų „injekciją“, kurios užtenka ne tik anksčiau pradėtoms skiepyti prioritetinėms grupėms. Vis dar laukiami švietimo srities darbuotojai, abiturientai, kontaktinį darbą mažmeninėje prekyboje dirbantys asmenys bei sergantieji lėtinėmis ligomis.

Vilnius šiuo metu yra paskiepijęs apie 125 tūkst. sostinėje registruotų asmenų, taip pat čia pasiskiepijo ir dalis kituose miestuose registruotų, bet Vilniuje gyvenančių žmonių. Senjorų (65+ m.) kategorijoje sostinė jau paskiepijo apie 62 proc. gyventojų.

Registruotis ir pasirinkti norimą vakcinavimo laiką galima svetainėje http://vakcina.vilnius.lt

Sauliaus Žiūros nuotr.

Nuo pirmadienio skiepijimas vyksta ir didžiausiame vakcinacijos centre įsikūrusiame parodų rūmuose „Litexpo“. Vilniečiai į jį kviečiami važiuoti specialiais, naujai sukurtais autobusų maršrutais: 100 Vakcinacijos centras Litexpo (Laisvės pr.-Fabijoniškės), o nuo balandžio 29 d. – ir maršrutas Nr. 200 Vakcinacijos centras Litexpo (Savanorių pr.-Antakalnis.).

Be to, „Litexpo“ stotelėje vakcinacijos centro darbo valandomis papildomai stos 2G maršruto autobusai. Visus autobusų tvarkaraščius galite rasti čia.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt