Vilnius atsivėrė vakcinavimui plačiai: kviečia skiepytis visus vyresnius nei 55 metų gyventojus

Dėl sudėtingos pandeminės situacijos regione juodojoje zonoje esantis Vilnius šią savaitę gavo keliasdešimt tūkstančių „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer/Biontech“) vakcinų ir iškart siūlo jų laukiantiems miestiečiams. 

Skiepytis kviečiami gyventojai, patenkantys į vakcinavimo prioritetus. Jau kviečiami visi vyresni nei 55 m. asmenys, taip pat švietimo srities darbuotojai, abiturientai, kontaktinį darbą mažmeninėje prekyboje dirbantys asmenys bei sergantieji lėtinėmis ligomis.

„Deja, vyresniems nei 55 metų asmenims COVID-19 sukelia didžiulę riziką, todėl esame dėkingi Vyriausybei už didesnį vakcinų kiekį, kurį galime paskirti šios prioritetinės grupės apsaugojimui. Atidarėme vakcinacijos centrą „Litexpo“ patalpose, galime skiepyti daug ir greitai, dabar svarbiausia, kad visi norintys kuo greičiau registruotųsi vakcinacijai skirtoje svetainėje http://vakcina.vilnius.lt “, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilnius šiuo metu yra paskiepijęs apie 125 tūkst. sostinėje registruotų asmenų, taip pat čia pasiskiepijo ir dalis kituose miestuose registruotų, bet Vilniuje gyvenančių žmonių. Senjorų (65+ m.) kategorijoje sostinė jau paskiepijo apie 62 proc. gyventojų.

Registruotis ir pasirinkti norimą vakcinavimo laiką galima svetainėje http://vakcina.vilnius.lt .