Atsivėrusioms kavinėms Vilnius primena neužmiršti saugaus darbo taisyklių

Sauliaus Žiūros nuotr.

Temperatūrai palengva kylant, lauko kavinėse laiką leisti vilniečiams bus dar maloniau. Kad kavinėms netektų vėl užverti durų dėl išaugusių susirgimų COVID-19 skaičiaus, Vilniaus miesto savivaldybė primena saugaus linksminimosi taisykles.

Tam parengta trumpa atmintinė apie saugumo užtikrinimą, kuri bus išplatinta miesto barams ir kavinėms.

Tik nuo mūsų pačių priklausys, kaip toliau dėliosis situacija. Turime sutarti, kad saugumo taisyklės, atsidarius lauko kavinėms, yra labai svarbios. Jau per pirmąjį karantiną Vilniaus barai ir kavinės noriai rūpinosi savo darbuotojų ir klientų saugumu. Esame tikri, kad šį pavasarį atsivėrusios miesto kavinės irgi nepraras saugumo jausmo.

Vilniaus miesto savivaldybė visoms kavinėms ir barams išplatins plakatus, raginančius tarp staliukų išlaikyti saugų atstumą, užtikrinti, kad prie staliuko sėdėtų tik pora klientų arba vieno namų ūkio nariai. Primename, kad lauke prie staliukų aptarnavimas galimas iki 21 val., muzika turi netrukdyti ramybės, neįgaliesiems, pėstiesiems ir dviratininkams turi likti pakankamai vietos praeiti, kavinės ir barai raginami užtikrinti teritorijų švarą ir higieną bei patikrinimų metu užtikrinti bendradarbiavimą.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt