Motinos dienos proga šį penktadienį ir savaitgalį – dažnesni, talpesni autobusai

Artėjant Motinos dienai, šią savaitę sostinėje stebimi ryškiau išaugę artimųjų kapus lankančių viešojo transporto keleivių srautai. Saugioms kelionėms laikantis atstumų ir kitų karantino reikalavimų skelbiami papildomi 37, 63, 115 maršrutų pakeitimai.

  • Jau šį penktadienį, balandžio 30 d., į Karveliškių kapines kursuos didesnės talpos 63 maršruto autobusai – jie bus triašiai, į Rokantiškių kapines kursuos didesni nei įprastai, dviašiai 37 maršruto autobusai.
  • Gegužės 1–2 d. 37 ir 63 autobusų maršrutuose kursuos didesnės talpos autobusai.
  • Gegužės 1–2 d.  63 ir 115 maršrutų autobusai kursuos dažniau. 63 maršruto autobusai dienos metu kursuos kas 30 minučių, o 115 maršruto autobusai, kursuojantys pro Rokantiškių kapines, dienos metu – kas 15-18 min.
  • Gegužės 1 d. viešasis transportas kursuos pagal sekmadienio ir šventinių dienų tvarkaraščius.

Vairuotojams šiuo laikotarpiu primenama nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtis ir trukdytų sklandžiam transporto eismui, ypač – viešojo transporto judėjimui.

Sauliaus Žiūros nuotr.

Primenama, kad viešajame transporte privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes – jos turi dengti nosį ir burną. Be to, sėdint ir stovint būtina laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo, dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant – dezinfekcinio skysčio keleiviai ras kiekviename autobuse ir troleibuse.  Autobusų ir troleibusų užpildymą sekti ir iš anksto planuoti keliones galima čia: https://bit.ly/36Hf5zw

37, 63 ir 115 autobusų eismo tvarkaraščiai skelbiami www.judu.lt. Čia keleiviai visada ras naujausius visų maršrutų tvarkaraščius, jie skelbiami ir programėlėse Trafi, m.Ticket, teirautis galima ir telefonu 8 5 210 7050. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų.