Vilnius siekia auginti investicijas ir inovacijas: merui patarinės V. Gelžinytė 

Prie Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus komandos prisijungia patarėja investicijų, inovacijų ir verslo plėtros klausimais. Ja tapo „Investuok Lietuvoje“ iki šiol dirbusi Virginija Gelžinytė.

Naujoji patarėja bus atsakinga už santykių su verslo organizacijomis plėtojimą, investicijų pritraukimą į Vilnių bei inovacijas.

„Vilnius sparčiai auga, tačiau matau dar neišnaudoto potencialo, bendradarbiavimo galimybių. Dažnai verslas kreipiasi į savivaldybę su įdomiais projektais, tačiau ne visada spėjame tinkamai atsiliepti, tikiuosi, Virginija čia imsis darbo pasiraitojusi rankoves“, – sako R. Šimašius.

V. Gelžinytė yra įgijusi teisės ir tarptautinio verslo teisės magistro laipsnius, iki šiol dirbo „Investuok Lietuvoje“ inovacijų ir infrastruktūros eksperte.

„Inovacijos, investicijos ir Vilnius – puikiai derantys ir mane įkvepiantys dalykai. Jungiuosi prie Vilniaus miesto savivaldybės komandos ir tikiuosi prisidėti prie dar geresnės šių sričių sinergijos“, – sako mero patarėja V. Gelžinytė.

V. Gelžinytė darbą mero komandoje pradės gegužės 3 d.